گم شده سیمور کوهنورد نجات پنج شنبه پس از جستجو معلق شبانه

محتوای مقاله

گم شدن یک کوهنورد در کوه سیمور نجات دادند بعد از ظهر یکشنبه پس از خدمه مجبور شدند به حالت تعلیق در جستجوی خود را یک شب قبل از از سرگیری در نور روز.

North Shore, جستجو و نجات تماس گرفته شد توسط پلیس در روز شنبه بعد از ظهر پس از یک مرد به نام 911 حدود 4:30 p. m. به گزارش او از دست داده بود در حالی که پیاده روی در کوه سیمور.

مرد رانده بود سیمور حدود ساعت 10 صبح روز شنبه شده بود و پیاده روی بیشتر از روز قبل از او شد گیجی در نزدیکی نهر بعد در روز. او موفق به تماس با پلیس به دنبال کمک کند اما سلول سیگنال از دست داده بود قبل از او قادر به ارائه جزئیات خاص.

NSR خدمه مجموعه ای از شنبه و قادر به قرار دادن آهنگ در سمت شرق کوه سیمور پارک در این رابطه گفت: همین Jardine اما دید ضعیف و ما آب و هوا مختل جستجو که نتایج آن در اواخر شب و آن را به حالت تعلیق در یک شب.

در صبح روز یکشنبه NSR از سر جستجو و قادر به پیدا کردن کوهنورد. یک هلیکوپتر در آورده بود به استخراج کوهنورد از منطقه و او در حال حاضر با خیال راحت به کوه پایه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>