روزنامه سیمپسون پیچد تا RBC میراث پیروزی در تاریکی, مجموعه رکورد

حدود یک دقیقه پیش

HILTON HEAD ISLAND, S. C. وب سیمپسون جشن پیروزی دیگری در روز پدر این بار با یک tartan قنتد, ژاکت به جای ایالات متحده باز کردن تروفی.

در sprint به پایان برساند و پس از سه ساعت storm تاخیر سیمپسون فرار کردن پنج birdies در شش سوراخ در پشت دراز نه در بندرگاه شهر و بسته با یک 7-تحت-par 64 برای یک شات پیروزی بر ابراهیم Ancer.

سیمپسون برنده ایالات متحده باز در المپیک باشگاه در سال 2012. ایالات متحده باز برنامه ریزی شده است تا پایان روز پدر هر سال از سال 1976 اما آن منتقل شد به ماه سپتامبر این سال به دلیل covid-19 بیماری همه گیر.

RBC میراث پر نقطه در برنامه سیمپسون در حال حاضر یک پدر از پنج تبدیل به یک برنده برای دومین بار در این سال با یک رکورد امتیاز در بندرگاه شهر.

او زیادی ندارد از یک انتخاب با بسیاری از نمرات پایین در یک نرم البته با کمی باد. او به پایان رسید در 22-تحت 262 شکستن توسط دو این مسابقات رکورد تعیین شده توسط برایان گی در سال 2009.

“این یک روز دیوانه” سیمپسون گفت. “من نمی توانید آن را به رفتن تا 12 و سپس putts شروع به رفتن در و شروع کردم به گرفتن اعتماد به نفس. این شگفت انگیز است به طور ایستاده در اینجا در حال حاضر است.”

سیمپسون که برنده سیمرغ باز در ماه فوریه منتقل شده به شماره 5 در جهان است. او همچنین نقل مکان کرد به بالا از فدرال اکسپرس جام.

آن را دشوار دونده تا پایان Ancer تلاش برای تبدیل شدن به پنجمین مستقیم برنده RBC میراث را به تصرف خود اولین PGA Tour پیروزی در بندرگاه شهر. او ضربه تمام 18 سبزی در تنظیم و برای سرب با پررنگ fairway فلزی بیش از درختان به par-5 15 که قرار است تا دو زدن توپ مرغک. او نیز در آنجا ماند و در بازی با مرغک در 17.

Ancer شات 65.

وجود دارد فقط بدون ساری سیمپسون که تنها birdies شد و در پر 5s در مقابل نه تا زمانی که او نمی تواند از دست. او نورد در مرغک putts از 10 فوت و 20 فوت در 12th و 13, دو-putted برای مرغک در تاریخ 15 و سپس مهر و موم آن را با دو birdies از 15 و 18 ،

استعمار برنده دانیل برگر نیز در آنجا ماند و در مخلوط با پیکور برای مرغک در 17 و بسته شدن با یک 65. Tyrrell هاتون که آخرین مسابقات خود را با پیروزی در آرنولد پالمر دعوتی بود پیشرو تا ضعیف توپ را روی گوه شات منجر به دیو در 13 و bogeys سخت بود برای بهبود یافتن از این روز است. او به ضرب گلوله 66 و سوم.

دیلن Frittelli تا به حال نمره کم از مسابقات با آنها 62 قرار داده است که او را در سرب قبل از نهایی گروه حتی teed ، جاستین توماس به حال 63 و او را. هر دو می دانستند که آن را نمی خواهید به نگه دارید تا به خصوص پس از بازگشت از طوفان تاخیر هنوز به شرایط و حتی نرمتر چمن.

اما آن را به یک چرخ فلک از رقیب و حتی بروکس Koepka رو در مخلوط.

Koepka ضربه راننده در 331-حیاط نهم سوراخ است که آمار در شیب بالای پناهگاه و حل و فصل 3 فوت از جام عقاب خود را. او birdied دو بعدی به درون یکی از این منجر شود اما امید خود را به پایان رسید با یک 5-پا زدن توپ مرغک او از دست رفته در par-5 15. Koepka از دست رفته یک جفت 5-پا پر putts در جلو نه.

او بسته با 65 به پایان رسید و هفتمین خود بهترین نتیجه پس از تور قهرمانی.

“شش ماه خاموش — سه با قفل کردن و پس از آن سه در زانو من — خب آره, آن را احساس می کند مانند آن بوده است مدت زمان طولانی واقعا از من حتی احساس برخی از آب روان” Koepka گفت. “این فقط احساس خوب به مشاجره.”

Rory McIlroy بسته با 70 و برای 41 دوم خود را با نتیجه مستقیم از top 30 بعد از رفتن هفت متوالی حوادث در سراسر جهان با پایان بدتر از پنجم.

دسته بندی:
ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>