میلاد جلالی به معرفی لایحه به پیشنهاد ‘انعطاف پذیری در اطراف استفاده از وسیله نقلیه بیمه کن

محتوای مقاله

B. C. دولت قانون که ممکن است تغییرات به استفاده از بیمه کن که بر روی خودرو پلاک.

لایحه 20 فعال کردن قانون اجازه می دهد تا برای اعتبار سنجی کن به غیر انقضای یا مدرک معتبر برای دوره های طولانی تر از یک سال فراهم می کند و به قوانین و مقررات است که می تواند اجازه ICBC به صدور اسناد و مدارک دیگر در مورد اعتبار یک وسیله نقلیه مجوز به جای صدور کن.

دادستان دیوید است وزیر مسئول ICBC به خبرنگاران گفت که این لایحه بود که یک جزء از حرکت به تجدید بیمه خودرو آنلاین در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“در طول همه گیر ما تا به حال تمدید از طریق ایمیل از طریق تلفن و از آن در جریان بوده است بسیار خوب اما یکی از چالش های دوره ارائه شده است این عکس برگردان و چگونه ما انجام این کار است و بدیهی است که آن را ممکن است برای انجام کار از راه دور” است گفت:.

او گفت که با مقدمه ای از این لایحه مقامات هم اکنون می توانید مشورت با اجرای قانون و سایر ذینفعان کلیدی قبل از آنها تصمیم به آوردن یک حکومت است که گسترش دوره یک عکس برگردان یا خاتمه کن به طور کامل. در حال حاضر رانندگان هنوز هم باید برای دریافت کن و محل آنها را در خود پلاک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>