تماس اول: Martavis برایانت می خواهد در NFL; Aaron دونالد می خواهد خط هدف لمس

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

روز سه شنبه “اولین تماس” به نظر می رسد در این ایده از Martavis برایانت بازگشت به فوتبال شد. سابق پنگوئن خروس جنگی بازنشسته است. اختلاف نظر در بالتیمور. و هارون دونالد می خواهد به یک راه دو بازیکن.


برایانت دوباره ؟

شباهنگ رادیو نویسندگان رودی نجار می گوید که Martavis برایانت می خواهد در لیگ.

سابق NFL quarterback توییتهایی که برایانت رسما کاربردی برای بازگشت به لیگ ملی فوتبال.

سابق استیلرز و اظهارات گیرنده گسترده شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق از NFL پس از سال 2018 است. او قبلا به حالت تعلیق در سال 2015 برای چهار بازی. در سال 2016 او معلق برای کل فصل به صورت مکرر مواد مخدر نقض.

Josh Gordon و سفت گرگوری نیز درخواست برای بازگشت.


او جدی است ؟

هارون دونالد شده است لابی گری به یک راه دو بازیکن با لس آنجلس قوچ برای چند سال در حال حاضر.

در خط هدف به هر حال. سابق دفاعی بازیکن سال واقعا می خواهد یک هدف خط touchdown.

سابق پیت پلنگ بزرگ است که در حال حاضر ramping تا تقاضای خود را… tweeting در بیرون, استخر فیلم ها ؟

موضع خوب کردن خط. او را تماشا توپ تمام راه را به منطقه هدف. Good lookin’ گرفتن شعاع.

اما من حداقل انتظار — شما می دانید — اندازه کامل فوتبال.


اختلاف نظر

Baltimore Ravens کارفرمایی Lamar جکسون و سر مربی جان ما دقیقا در همان صفحه که آن را می آید به همین دلیل این تیم از دست داد در صفحه اصلی در پلی آف سال گذشته است.

این 14-2 کلاغ شد infamously سرنگون توسط تنسی تیتان در ناراحت ژانویه گذشته.

جکسون به تازگی گفت: تیم خود را “دست کم” تیتان است.

“این چیزی است که اتفاق افتاده است در پلی آف و ما به پایان رسید تا از دست دادن به تیم مردم ما علاقه بیش از” جکسون گفت: مجتمع “بار مدیریت” پادکست. “آن ها هر یکشنبه. شما می توانید نگیرید (هر) تیم هیچ حریف و این چیزی است که ما انجام دادیم. … آنها ما را شگفت زده. که همه در آن بود.”

ما متفاوت است.

“من فکر نمی کنم ما در زمان آنها را به آرامی شخصا. ما فقط بازی نمی کند خوب” ما گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه.

“من احترام (لامار) در نظر در آن” ما گفت: از طریق ESPN.com’s Jamison Hensley. “اگر او این نمایش ها که در راه است که او دیدگاه های آن است. که من را خسته نمی کند.”

اطمینان حاصل کنید. تا زمانی که او می شنود و مردم به طور مداوم از بدنش این نقل قول بارها و بارها بین در حال حاضر و در سال آینده برگشتی.


‘کرایه-تو خوبی,’ Thorby

کریس Thorburn نبود پیتسبورگ پنگوئن بسیار طولانی است.

فقط یک فصل به ارزش 39 بازی پنج امتیاز و 69 پنالتی دقیقه است.

اما او یک مرد سرگرم کننده و سرگرم کننده است.

پس از 13 فصل دعوا و forechecking او بازنشسته است.

“با تشکر از شما به هر کسی که از من حمایت اعتقاد در من و من تحت تاثیر قرار در سراسر هاکی حرفه ای” Thorburn در بیانیه ای گفت از طریق NHL بازیکنان’ Association. “The Buffalo Sabres, پیتسبورگ پنگوئن, Winnipeg Jets and St. Louis Blues همه در زمان یک فرصت به من و برای که من برای همیشه سپاسگزار.

“به پایان من هاکی حرفه ای با St. Louis Blues و در نهایت دریافت یک فرصت برای بلند کردن جام استنلی بر سر من, من نمی توانست اسکریپت یک راه بهتر برای بیرون بروید.”

Thorburn بالغ بر 968 پنالتی دقیقه و 134 امتیاز در 801 بازی. او در بخشی از تمدید فهرستی در پلی آف به عنوان Blues برنده جام استنلی در سال 2019.

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در [email protected] و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

دسته بندی:
ورزشی | استیلرز/NFL | صبحانه با بنز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>