مرد مرده در روز پدر پس از صرفه جویی در دختر از Central Okanagan آبشار


محتوای مقاله

پایین تر سرزمین اصلی مرد درگذشت پدر روز پس از غواصی در برای نجات دختر خود را که تضعیف شده بود به یک آبشار در نزدیکی Kelowna.

در روز یکشنبه فقط قبل از 5:30 p. m. اولین پاسخ دهندگان نامیده می شدند به آسیاب نهر آبشار در نزدیکی پیر ورنون جاده و اسپنسر جاده برای گزارش غرق شدن است.

پلیس گفت: مرد شده بود در آبشار با خانواده اش هنگامی که دختر خود را در تضعیف و او کبوتر او را نجات. دختر قادر به رسیدن به ساحل اما پدر او نمی شد.

تماشاگران قادر به جلو و سرزمین اصلی پایین تر از باشنده آب و شروع CPR قبل از امدادگران در زمان بیش از.

آسیاب نهر آبشار تصویر در این جزوه عکس از Tourism Kelowna, واقع در میل کریک پارک منطقه ای در نزدیکی Kelowna. TOURISM KELOWNA / جزوه

“با وجود بهترین تلاش های همه درگیر 46-سال-مرد نمی تواند احیا شود و در گذشت” گفت: سرجوخه اد گالو) Jocelyn Noseworthy از کلونا RCMP.

“RCMP قربانی خدمات است که ارائه پشتیبانی به شاهد و قربانی ، ما افکار و دعاهای رفتن به عزیزان خود را در طول این زمان دشوار است.”

این زن و مرد پس از شناسایی شده آنلاین توسط آشنایان به عنوان Kashif شیخ یک ساکن ساری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>