Vaughn پالمر: آدریان دیکس انتظار Metis ملت به مشورت در نقد و بررسی ضد نژادپرستی گزارش

محتوای مقاله

ویکتوریا — بیش از یک سال پیش سه ده بهداشت و درمان-مراقبت از رهبران ملاقات در ونکوور برای daylong فکر می کنم تانک بر ضد بومی نژادپرستی در سیستم مراقبت های بهداشتی.

مارس 12, 2019, جلسه آغاز شد و با پخش نمونه هایی از نژاد پرستی کشیده شده از بیش از 250 داستان های ترسناک گفت: با مراقبت های بهداشتی کارگران در طول زودتر جلسات آموزشی فرهنگی بومی ایمنی.

“این نمونه ها ممکن است دشوار و چالش عاطفی به عنوان خوانده شده,” گفت: یک احتیاطی در ابتدا توجه داشته باشید از پوشش گزارش مضرات انجام شده توسط anti-بومی نژاد پرستی. “برای مردم بومی با زندگی تجربه برای نمونه ممکن است آشنا و خواندن آنها می تواند مشکل باشد. اگر شما در پیدا کردن مواد به چالش کشیدن لطفا استراحت صحبت کردن با کسی که به شما اعتماد.

“برای غیر بومی مردم نمونه ممکن است ناراحت کننده و خواست ما این است که در طول امروز ضد بومی تانک فکر می کنم که شما نشستن با این ناراحتی باقی می ماند و درگیر در بحث.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>