آنتونی Gismondi: ماموریت تپه منجر راه با صمیمی کارخانه شراب سازی تجارب


محتوای مقاله در ادامه

دستور

Prosciutto پیچیده مارچوبه رز به محبوبیت در هر کمی خیال باف از گاه به گاه رستوران در جهان, دلیل خوب است. این سلیقه واقعا خوب است. دارسی Shore نسخه اضافه شده موجب شود دست برگزار شد و در واقع آسان به تعادل با یک لیوان شراب در دست دیگر.

Darcy Shore's Asparagus Crostini. For Randy Shore story
دارسی ساحل را مارچوبه Crostini. ساحل شیدا/jpg

مارچوبه crostini

1/2 پوند (226 گرم) مارچوبه, کمرنگ

3 پیاز سبز

3 قاشق غذاخوری (45 میلی لیتر) روغن زیتون تقسیم

1 سیر میخک

2 قاشق غذاخوری (30 میلی لیتر) پنیر

مزه و آب از لیمو 1/2

نمک و فلفل

5 برش prosciutto

5 تا 10 برش روستایی نان تست

تقریبا ریز ریز کردن مارچوبه و جوش در آب شور به مدت 4 ساعت و سپس سرد در حمام یخ. تخلیه و کنار بگذارید. ریز ریز کردن پیاز و سیر و سپس در روغن سرخ کرده در 1 1/2 قاشق غذاخوری (22.5 میلی لیتر) روغن زیتون را با کمی نمک و فلفل برای 5 دقیقه. کنار گذاشته تا خنک شود. در یک پردازنده مواد غذایی, ترکیب مارچوبه و پیاز و سیر و پنیر و آب میوه و مزه از لیمو به علاوه باقی مانده روغن و پوره سیب زمینی تا صاف. طعم و فصل را با نمک و فلفل. در یک ماهی تابه روی حرارت متوسط سرخ prosciutto در کمی روغن تا ترد. تخلیه حوله کاغذی. نان تست و بالا با پوره سیب زمینی و یک prosciutto تراشه. اگر شما احساس می کنید فانتزی پاره کردن برخی از برگ ریحان و ترشح بیش از بشقاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>