COVID-19: فروشگاه چوب خط حساب کردن هزینه به عنوان همه گیر تغییرات خرید مواد غذایی الگوهای

محتوای مقاله

Brianne میلر مطمئن نیست که او را اجازه دهید مشتریان خود را آزادانه پرسه زدن در Nada, فروشگاه مواد غذایی, دوباره, اما آن را نمی خواهد به زودی.

زمانی که مشاوره را از B. C. مرکز کنترل بیماری ها است که خود در خدمت فروش فله در فروشگاه های مواد غذایی متوقف شد با توجه به COVID-19 حدود 75 درصد از کسب و کار خود را تحت تهدید مستقیم.

در حالی که عمده فروشنده به سادگی خود را به صورت فله در مخازن خشک شده غلات سبوس دار و حبوبات در پشت نوار زرد میلر بود فورا به سازماندهی مجدد کسب و کار است که دارای تخصص در unpackaged محلی آلی و اخلاقی غذاهای.

“که در آن نقطه تیم ما تا به حال به شروع به پر کردن ظروف برای مردم و مشتریان ما شد و دیگر اجازه را به ظروف خود را بنابراین ما ارائه می دهیم انتخاب شده, کاغذ بازیافت شده, کیسه یا شیشه در سپرده” او گفت:.

برای یک زن و شوهر از مشتریان اجازه داده شد در بخش هایی از فروشگاه های چند در یک زمان را انتخاب کنید خود به خود تولید لبنیات و تخم مرغ اما حتی این شد دشوار است برای مدیریت و بیش از حد استرس زا برای خط مقدم کارکنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>