گردشگران در صورت عدم اطمینان از میلاد برای اولین بار سازمان ملل جوامع سوال ایمنی

محتوای مقاله

به عنوان استان پرس به جلو با آن مرحله بعد از بازگشایی محلی برای گردشگری بسیاری از اولین کشورهای در حال نگه داشتن قلمرو خود را به خارجی ها بسته برای جلوگیری از سرایت.

“من 30, 40, 50, ایمیل ها و تماس های تلفنی درخواست من ‘من آمده ای ؟ ‘وجود دارد خواهد بود محاصره? و من فقط نمی تواند نگه دارید تا با آنها گفت:” جودیت Sayers, رئيس جمهور از Nuu-چاه-nulth Tribal Council. “اگر شما برنامه ریزی برای سفر در داخل یک کشور را با خاک تماس بگیرید و از آنها بخواهید اگر آنها باز به بازدید کنندگان است.”

این Nuu-چاه-nulth اعلام کرد قصد دارد برای محدود کردن ورود به بسیاری از سواحل غرب از جزیره ونکوور تا خاصی ایمنی شرایط برآورده شده است.

“همه چیز را تغییر دهید و اگر ما یک کل خیلی بیشتر موارد در جزیره ونکوور ما چاق شدن پایین دریچه اطمینان” گفت: Sayers.

دولت استانی شده است درخواست از مردم برای خودداری از سفر غیر ضروری با توجه به COVID-19 pandemic, هر چند این هفته گفت: این اجازه خواهد داد که اهالی بریتیش کلمبیا به سفر برای لذت بردن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>