TransLink از دست بدهد تا آنجا که $1.4 میلیارد دلار در سال درآمد اگر همه گیری همچنان ادامه دارد

محتوای مقاله

به عنوان B. C. وارد مرحله بعدی خود را راه اندازی مجدد و حمل و نقل ridership در مترو ونکوور به آرامی بهبود TransLink همچنان به صورت تلخ چشم انداز مالی.

TransLink کار کرده است با چهار COVID-19 بازیابی و بازسازی حالات — بازیابی سریع و پایدار اثرات خواب زمستانی و تغییر پارادایم — که برای اولین بار بیان شده در مارس پس از آن به روز شده و ارائه شده به شهرداران اسلامی در روز پنج شنبه.

در هر یک از این موارد کارکنان را پیش بینی چقدر TransLink خواهد از دست دادن کرایه درآمد هزینه ها و مالیات ها در سال جاری و آینده.

“در واقع ما در حال اندازه گیری چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین و همچنین چه مدت بازسازی دوره است” گفت: رئیس امور مالی کریستین Dacre.

اولین و خوشبینانه ترین سناریو را ببینید فازهای دو و سه از بازگشایی هموار و پیشرفت به مرحله چهارم ژوئیه 2021. بیکاری را در رسیدن به 10 درصد و رکود اقتصادی خواهد گذشته 18 ماه. بسته به تقاضای سفر TransLink می تواند از دست دادن $544 میلیون به $945 میلیون دلار در سال مالی 2020-21.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>