کارمند تست مثبت برای COVID-19 در کوکیتلام مک دونالد

محتوای مقاله

مک دونالد است اصرار مشتریان که اخیرا یکی از آن کوکیتلام رستوران به خود منزوی و نظارت بر علائم بعد از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

محل در 1095 Woolridge خیابان در نزدیکی مبلمان Ikea فروشگاه بسته شده است در حالی که یک شخص ثالث کاملا پاک و پاک ساختمان این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

کارمند گزارش مثبت آزمون در روز جمعه پس از کار های اخیر خود را تغییر روز سه شنبه از ساعت 11 تا 7 بعد از ظهر

این شرکت با ارائه مشاوره به مشتریان بازدید که در روز سه شنبه به دنبال راهنمایی از B. C. مرکز کنترل بیماری با مراجعه به یک بخش در وب سایت خود را که توضیح می دهد که چگونه به خود منزوی و نظارت بر علائم.

“ما در حال کار برای اطمینان از ما جدول زمانی برای بازگشایی اتفاق می افتد به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است به عنوان ما می دانیم که ما مهمان آنها بستگی دارد محلی مک دونالد و ما متعهد به انجام بخشی از ما را برای کمک به جوامع ما” سخنگوی گفت: در یک ایمیل.

مک دونالد در حال کار با فریزر بهداشت و ارائه به روز رسانی هنگامی که آن را به کسب اطلاعات بیشتر, این شرکت اعلام کرد.

[email protected]
twitter.com/nickeagland

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>