صفحه اصلی جلو: نگاه محلی این روز کانادا

محتوای مقاله در ادامه

شریدان می گوید او از مشتریان که جمع آوری کارت های خود را که او می یابد ،

“من بسیار پرشور در مورد خارج از منزل و حفاظت از جنگل رشد. و من احساس می کنم که زمانی که مردم در طبیعت و آنها احاطه شده توسط درختان که زمانی که آنها پرشور در مورد حفظ آنها,” او می گوید.

در انگلستان شریدان بود یک طراح پارچه در صنعت مد ، کار خود را در زمان او به نیویورک و ایتالیا و لندن و حرکت به ونکوور بسیار انتخاب شیوه زندگی است. او و شوهرش می خواست به اقیانوس زندگی می کنند به پیاده روی و انجام کارهای آنها عاشق ترین.

طراح می گوید: او را از انجام بسیاری از چیزهای مختلف در این دوره از زندگی حرفه ای خود را چنین عنوان شده است permaculture باغبان راه اندازی یک کافی شاپ در لندن, گالری هنر و هنگامی که او وارد ونکوور در بر داشت و کمی در راه از صنعت نساجی شریدان شروع به نشان دادن کمی کارت پستال از مکان او را دوست داشت. تصاویری از محلات مانند Kitsilano و کافی شاپ او آباد به اثبات رساند و آن را از وجود دارد او می گوید:.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>