گره در نیوفاندلند و مربوط به یک نابکار کسیکه در تاسیس مستعمرهای


محتوای مقاله در ادامه

Standout عملکرد و مصاحبه با جرمی Dutcher Polaris جایزه و جونو برنده جایزه, شاعر خواننده اپرا نویسنده و دسته هجوم انسان خواهد ماند با همه کسانی که ممتاز به شاهد شگفت آور خود را استعداد و قدرتمند پیام.

آشپز جرمی چارلز در آشپزی امضای رویداد.

علاوه بر این, ادبی, موسیقی و هنرمند خوب ستاره در شهر کوچک چوبی نقطه, نیز وجود دارد, ستاره های عکسبرداری از Perseid Meteor Shower ازدحام ماه کامل در سماوی آسمان بیش از Bonne بای هر شب.

من star-struck در بسیاری از سطوح. و درست در نیوفاندلند مد, من آورده بود پایین به زمین های باور نکردنی مهمان نوازی از دوستان جدید من در بر داشت در یک زن و شوهر دوست داشتنی از هامبر دره حضور خود را 7thنویسندگان در چوبی نقطه جشنواره است.

باب و شارلین مرا زیر بال و chauffeured من به عقب و جلو به من اقامت در ماهی قزل آلای رودخانه مثل من دوست مادام العمر. آنها اثبات زندگی که محبت Newfoundlanders به تصویر کشیده شده در برادوی, آمار, موسیقی, “بیا از دور” است که به عنوان واقعی به عنوان آن می شود.

2020 WAWP Festivalwill یک رویداد مجازی این اوت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>