آرام Salish دریا به دانشمندان فرصتی برای مطالعه در خطر انقراض نهنگ قاتل

محتوای مقاله

افت قابل ملاحظه ای در دریا ترافیک در آورده با COVID-19 همه گیر شده چه دانشمندان تماس یک فرصت نادر برای مطالعه و بررسی چگونگی ساکت تر آب تاثیر می گذارد جنوبی ساکن نهنگ قاتل خاموش بریتیش کلمبیا ساحل.

اقیانوس شبکه های کانادا است که نظارت بر صدا از کشتی ها و برای تلفن های موبایل ساخته شده توسط پستانداران دریایی مانند orcas گفت: آن معتقد است تغییر خواهد بود یک مزیت برای حیوانات.

“پیش بینی این است که محیط ساکت تر کمک خواهد کرد که نهنگ قاتل در برقراری ارتباط های اجتماعی در هدایت و مهمتر از همه در پیدا کردن مواد غذایی گفت:” ریچارد دیویی سازمان مدیر دانشیار علوم.

مقاله منتشر شده در ماه گذشته در مجله آکوستیک جامعه امریکا گفته شده است وجود دارد حدود 30 درصد کاهش تجاری حمل و نقل ترافیک به بندر ونکوور از چین با توجه به COVID-19 فقط در چهار ماه اول سال است.

دیویی گفت: این فقط ترافیک تجاری که رفته پایین وجود دارد نیز یک مکث در تماشای نهنگ و قایق کروز, کشتی تفریحی, کشتی ها و تانکرهای. که منجر به کاهش سر و صدا در حدود 75 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>