مترو شهرداران درخواست گلخانه ای مورد نیاز برای سوار-نقطه اپراتورهای

محتوای مقاله در ادامه

“ما با توافق شهرداران اسلامی که مراحل باید گرفته شود برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی و کاهش گازهای گلخانه ای در میان TNS/سوار های وسایل نقلیه” سوفیا ساحل, Lyft, عمومی مدیر سیاست غرب کانادا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“ما خوشحالیم که به محیط جدید زیست محیطی معیار برای سوار-های شرکت ها در استان و نگاه به جلو به کار با تمام سطوح دولت به سمت توسعه پایدار در آینده است.”

بارگذاری نمی تواند به هر کسی در دسترس برای مصاحبه اما در یک ایمیل فرستاده بیانیه سخنگوی گفت که شرکت “متعهد به سرمایه گذاری در نوآوری است که می تواند فعال تر و کارآمد تحرک پایین رانندگی کردن افزایش مسافر در وسایل نقلیه حمایت از استفاده از EV و خودروهای هیبریدی و همچنین ارائه به مسافران حمل و نقل جایگزین مانند حمل و نقل.”

در یک ایمیل فرستاده بیانیه, B. C. وزارت حمل و نقل و زیرساخت گفت: کمیته ویژه ای منصوب خواهد شد و یا قبل از Jan. 1, 2022 به بررسی سوار-نقطه خدمات از جمله به دنبال تاثیر بر حمل و نقل عمومی و تراکم ترافیک و محیط زیست است.

[email protected]

twitter.com/jensaltman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>