بابا اونو: چه COVID-19 می توانید با ما در مبارزه با تغییر آب و هوا

محتوای مقاله

یکی از درس های بسیاری از ما آموخته اند از COVID-19 همه گیر است که ما به عنوان شهروندان جهانی می تواند بسیج برای مقابله با یک چالش است.

در سراسر جهان محققان هدایت تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش و پیدا کردن یک واکسن ملی دولت باید هماهنگ تلاش برای تضمین حفاظت فردی, تجهیزات حفظ و تامین خطوط در حالی که محدود کردن تحرک و راه اندازی تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد و شهروندان در همه جا به دنبال بهداشت عمومی سفارشات به ماندن در خانه و حفظ فاصله فیزیکی در حالی که داوطلبانه و کمک به تلاش های جامعه.

پاسخ به COVID-19 ناقص آن را به عنوان ممکن است در زمان به ما نشان داده که ما می توانیم با هم کار اثر تغییر جهانی و مقابله با یک چالش بزرگ. در حال حاضر زمان برای اعمال این مهم درس به بزرگترین چالش ما به عنوان انسان بر روی زمین — تغییر آب و هوا.

به عنوان رئیس جمهور و معاونت دانشگاه B. C. تغییر آب و هوا و انتقال به کم کربن آینده شده است و ادامه خواهد داد به یکی از اولویت های کلیدی برای دانشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>