جلالی می خواهد کوکیتلام خانه ضبط به اتهام لینک به دارو و خط

محتوای مقاله در ادامه

نیز وجود دارد یک “لجر در اتاق خواب استاد با عنوان “هارون اجاره/مالیات’ جزئیات پرداخت از آقای Kawalec به خانم Kawalec,” کت و شلوار می گوید.

مدیر نیز به دنبال جریمه از آئودی.

هارون Kawalec که محکومیت قبلی برای در اختیار داشتن هدف قاچاق نشده است متهم شده است. نه او و نه مادرش را در زمینه پاسخ به کت و شلوار مدنی که شامل اتهامات ثابت نشده در دادگاه.

مدیر مدعی است که این جنایات با استفاده از خانه و ماشین عبارتند از: تولید و در اختیار داشتن برای این منظور از قاچاق در اختیار داشتن درآمد حاصل از جرم پولشویی درآمد حاصل از جرم و جنایت و عدم اعلام درآمد مشمول مالیات.

آخرین مدنی جریمه کت و شلوار در برابر مادر و پسر به همراه یک سال بعد از میلاد دیوان استاد دستور داد جریمه از یک سال 2007 Audi ثبت نام کریستینا اما استفاده توسط هارون و همچنین به عنوان پول نقد و تلفن همراه کشف و ضبط زمانی که هارون متوقف شده توسط پلیس به سرعت در Oct. 18, 2014.

در طول توقف یکی از تلفن های همراه نگهداری زنگ دادگاه اسناد و مدارک وزارت امور خارجه و در زمانی که پلیس به آن پاسخ داد پنج بار آنها دریافت “سفارشات برای مواد مخدر.”

[email protected]

Twitter.com/kbolan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>