آریزونا چهره جدید تعطیلی به بیمارستان دبستان برای coronavirus افزایش

حدود یک دقیقه پیش

ققنوس آریزونا بیمارستان ها استخدام خارج از کشور, پرستاران فشردن در بیشتر تخت و آماده سازی برای امکان زندگی و مرگ تصمیم گیری در مورد چگونه به جیره مراقبت از آنها به عنوان آماده برای یک انتظار افزایش coronavirus بیماران در یکی از این کشور را بدترین نقاط داغ.

پدر و مادر, معلمان, کسب و کار و مشتریان خود را نیز hunkering را برای حداقل یک ماه از جدید تعطیلی های اعمال شده توسط دولت در تلاش دیرهنگام به سرعت گسترش ویروس و حد ازدحام در بیمارستان.

آریزونا و چند کشورهای دیگر بودند که بازگشایی اقتصاد خود را محکم به پایین طی هفته گذشته به عنوان آنها را تحت الشعاع پرونده برای عفونت و بستری شدن در بیمارستان. کالیفرنیا ، mlb اما رفت و بیشتر از دیگران با سفارش ورزشگاه و سینما به دید و به تعویق انداختن شروع مدرسه تا اواسط ماه اوت است.

تگزاس تعطیل میله و کاهش رستوران ظرفیت در حالی که در فلوریدا که در آن برخی از سواحل بسته شده اند ممنوع مصرف الکل در میله های زندان. در مقابل Ducey تعطیل تمام میله های زندان به مدت 30 روز از جمله در اسکاتسدیل آریزونا که در آن کارکنان و مشتریان جوان کهنه به کاباره ها بدون پوشیدن ماسک یا تمرین های اجتماعی فاصله.

مانند تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت Ducey دستور لوله های کسب و کار به بعد از تصاویر بیش از آخر هفته نشان داد تعداد زیادی از غده در نمک رودخانه بدون ماسک. در حالی که تگزاس محدود تعداد زیادی از مردم در پارک آب آریزونا بسته آنها را در دسترس نباشد برای 30 روز.

تام هاتن بنیانگذار و مدیر اجرایی کوهستان تناسب اندام زنجیره ای در حدود 20 ورزشگاه در سراسر مترو Phoenix, سه شنبه گفت که او هیچ برنامه ای برای تعطیل کردن. او به دادگاه واصل مدارک به دنبال یک دستور در مقابل Ducey را بسته سفارش خواستار آن خودسرانه و غیر منطقی است.

هاتن نیز گفت: چند تا از سلامت خود باشگاه امکانات ذکر شده توسط پلیس روز شنبه برای باز بودن.

تحت Ducey را سفارش استناد حمل خوب تا 2500 دلار اگر محکوم کرد.

هاتن گفت: این معنا ندارد که قمار و رستوران ها و فروشگاههای جعبه بزرگ می تواند باز بماند در حالی که ورزشگاه مجبور به بستن.

“ما فقط به عنوان در مورد این ویروس به همه. اما singling و بسته شدن بهداشت و درمان باشگاه پس از ما نشسته بسته برای دو ماه است که نمی خواهید به نگه داشتن این ویروس از گسترش” هاتن گفت.

Ducey اجرایی به منظور اجازه می دهد تا پلیس محلی به اجرای تعطیلی و سازمان های دولتی به لغو مجوزهای کسب و کار.

در یکی دیگر از نشانه ای از تحول شهرستانها لغو Fourth of July fireworks نشان می دهد در میان آنها پیوریا چندلر و مارانا. دیگران در حال حاضر ساخته شده برنامه ای برای لغو.

معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی شده است برای دیدار ققنوس در جمعه و دیدار با Ducey در فرودگاه قبل از صحبت با خبرنگاران. آن روشن نیست اگر او تا به حال برنامه های دیگر قبل از بازگشت به واشنگتن است. پنس را در آخرین لحظات سفر جایگزین یک برنامه ریزی کمپین رویداد در توسان و جلسه با Ducey در یوما.

اضافی 44 نفر فوت کرده اند از covid-19 آوردن مجموع از ابتدای شیوع به 1,632, سلامت, مقامات گفت. آنها گزارش شده نزدیک به 4,700 جدید کروناویروس موارد سه شنبه متورم شماره زیرا از یک undercount دوشنبه.

آریزونا دیده است شاید عفونت در این ماه پس از Ducey اجازه اقامت خود را در خانه سفارش به پایان می رسد در مه 15. بیش از هفت روز گذشته نزدیک به یک در چهار coronavirus آزمایشات انجام شده مثبت و یک رای به مراتب بالاتر از هر کشور دیگر. مثبت رای اندازه گیری چگونه گسترده این بیماری در جامعه است.

آماده سازی برای هجوم بیماران در بیمارستان ها در حال فعال کردن برنامه برای اضافه کردن بیشتر تخت و کارکنان. مقامات دولت مجاز شده اند “بحران استانداردهای مراقبتی” است که بگویید بیمارستان است که بیماران باید یک یا دیگر منابع کمیاب اگر کمبود وجود دارد.

اگر وجود دارد, بیشتر بیماران از مراقبت در سطح ایده آل بيماران با توجه به نمره خود را بر اساس امید به زندگی و احتمال اندام خود را با شکست مواجه خواهد شد. بیمارستان ها گفت: در نظر گرفتن عواملی مانند نژاد و جنسیت و گرایش جنسی و یا ناتوانی.

اتاق های اورژانس هنوز غرق اما covid-19 است که مصرف آن عوارض گفت: دکتر فرانک DelVecchio که با این نسخهها کار در اتاق های اورژانس در چند ققنوس بيمارستان منطقه از جمله Valleywise سلامت. پرستاران در مراقبت از بيماران مبتلا به کروناویروس یک مقدار قابل توجهی از زمان استیلای تا برای محافظت از خود و نمی تواند به سرعت پرش از یک اتاق به اتاق او گفت:.

“این است که درست کردن نمودار بیماران بیمار است. ما به مردم اجازه رفتن به خانه است که ما هرگز اجازه رفتن به خانه اگر آنها این بیمار” از جمله بیماران مبتلا به کم اکسیژن DelVecchio گفت. “ما در حال تلاش برای بدست آوردن شما صفحه اصلی اکسیژن است. ما در حال تلاش به شما بگویم به عقب اگر بدتر است. زیرا بسیار وجود دارد ما می توانیم برای شما انجام دهد.”

افرادی که تلاش کرده اند در نظر گرفته و یا خودکشی هستند گیر شدن برای یک روز یا بیشتر در اتاق های اورژانس به دلیل روانپزشکی امکانات را قبول نمی کند و آنها را تا زمانی که آنها را covid-19 نتایج آزمون. دلیل خودکشی بیماران نیاز به نظارت مستمر بر آنها گاهی اوقات قرار داده شده در راهرو و یا کمتر بخش خصوصی در حالی که در انتظار نتایج DelVecchio گفت.

عزت و سلامت که در عمل چند بیمارستان در ققنوس منطقه تبدیل شده است بیشتر مناطق برای درمان covid-19 بيمار و آماده برای قرار دادن چندین نفر در اتاق خصوصی سخنگوی Carmelle Malkovich گفت. آن را آوردن پرستاران از بیمارستان ها مورد استفاده قرارگرفته در سیستم خود را به آریزونا و استخدام در سفر پرستاران و درمانگران تنفسی در طول ماه ژوئیه.

HonorHealth بزرگ دیگری در بیمارستان های زنجیره ای در منطقه ققنوس ، آمادگی خود را برای اجرای فاز اول آن خروش برنامه به عنوان به زودی به عنوان این هفته مقامات در بیانیه ای گفت. آنها توضیح دهید که این به چه معناست.

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>