بین دو جهان نهفته است سن بلاس سلیمان

محتوای مقاله در ادامه

آن شب ما لذت می برد یک وعده غذایی در رستوران محلی است که در آن ما تنها مشتریان. پس از بیشتر بازی ها ما باقی می ماند در یک پایه خوابگاه-نوع تسلیم ساخته شده به طور خاص برای ما گروه تور یک تغییر خوشایند برای کسانی که می خواهم به سختی تطبیق هممککس.

روز آخر ما در زمان ما فقط در سراسر مرز به کلمبیا. زنی از پاناما پروسه طولانی بود که ما با دقت بررسی و سگ صدایی برای شواهد از مواد مخدر. بدون یک زمین مسیر بین کلمبیا و پاناما قایق های اصلی جایگزین برای تجارت مواد مخدر. ما می خواهم هشدار داده شده است که هیچ گونه شواهدی از مواد مخدر خواهد ما را به یک زندان پاناما برای حداقل ده سال. چک کردن به کلمبیا, اگر بود جای تعجب بهر.

یک هفته پس از ورود به خانه من دریافت واتساپ تصویری از جدید انگلستان از دوستان: “آن بود لذت مطلق به اشتراک گذاری این هفته هم گفت:” مایک.

“ماندگار حافظه ما از شما این است که هنگامی که شما به مرکز بازی-در بازی فوتبال در ساحل شب اول و شما از بین برود فقیر بومی lad; آن مرد رفت و در واقع سبد خرید-wheeling از طریق هوا صورت گرفته توسط (شما).”

لذت حرکت از من دو هزار ساله انگلستان دوستانی که پذیرش من به عنوان یکی از آنها بود که پایان کامل به این سفر از طریق یک قطعه از بهشت است.

اگر شما بروید: www.sanblasadventures.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>