دن Fumano: ‘یک نقطه اوج’ به عنوان نژادپرستی بحث بازی کردن در عمومی و خصوصی

محتوای مقاله در ادامه

اگر چه سیاستمداران در دولت های فدرال و استانی و شهری سطح در حال صحبت کردن در مورد سیستمیک نژادپرستی در پلیس “تعداد بسیار کمی از پلیس رهبران هستند” توجه گفت. “آنها واقعا به استقبال این اصلاحات که نیاز به اطمینان حاصل شود که هیچ یک از ما نیست که, سیستمیک, فرهنگی, نژاد پرستی نهادینه شده در ما ادارات پلیس.”

پالمر نیز رئیس جمهور Canadian Association of Chiefs of Police یک موقعیت است که توجه فکر می کند ممکن است در میان به در نظر گرفتن چنین قاطعانه بیانیه ای در این مسئله است.

“من آدم شناخته شده برای سال و من احترام زیادی برای آدم و من واقعا شگفت زده با نظر اخیر خود گفت:” توجه سابق وست ونکوور رئیس پلیس و پلیس ونکوور سرپرست. “من فکر می کنم او را تحت فشار توسط the Canadian Association of Chiefs of Police چرا که برای او را به بیرون آمدن با یک بیانیه قوی آن را واقعا به نوعی دچار سردرگمی من کمی با توجه به آنچه که من از او می دانیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>