پشت یک ماسک دزدان دریایی’ کوین نیومن برخوردار بازگشت به بیس بال

41 دقیقه پیش

ماسک پنهان چهره خود را, بنابراین شما فقط باید به این باور کوین نیومن زمانی که او می گوید او خندان شد جمعه صبح وقتی پا بر روی زمین زیر کشت در پارک PNC.

عمده-لیگ بیس بال بازگشت به پیتسبورگ هنگامی که دزدان دریایی شروع به آماده سازی برای 60 بازی فصل که شروع خواهد شد در اواخر این ماه.

“این خوب بود برای بازگشت وجود دارد و لذت بردن از ورزشگاه لذت بردن از نمایش و خارج وجود دارد با بچه ها گفت:” نیومن است که بازگشت برای فصل دوم خود را به عنوان دزدان دریایی’ شروع shortstop.

“فقط خوشحال است. شما نمی توانید آن را ببینید تمام وقت به خاطر ما ماسک, اما ما در حال لبخند زدن است.”

وجود دارد بسیاری از پروتکل های در محل برای کاهش گسترش coronavirus — بدون تف و یا بالا-سپاس, هیچ, لیسیدن انگشتان جویدن دانه آفتابگردان و یا نوشیدن از آب بطری و البته اجتماعی فاصله وجود دارد و تقریبا در همه جا — اما نیومن گفت: صبح تمرین بود و مانند بسیاری دیگر او را تجربه کرده است از مدرسه بالا است.

“Groundballs, (پنبه حلاجی تمرین) ایستاده بود برای زنده bullpens کردم برخی از baserunning در,” او گفت:. “تقریبا یک روز عادی است.”

او گفت که او یاد گرفته است به پا زدن یک عادت قدیمی, لیسیدن انگشتان دست خود را قبل از هر زمین در حالی که او در این زمینه است. همچنین او می پوشد ماسک هر زمان او را به یک بازیکن دیگر حتی اگر آن را همیشه راحت است.

“هنگامی که شما در خارج وجود دارد در این زمینه از آن قطعا سخت به پوشیدن ماسک در طول چیزهای خاص,” او گفت که او نمی نیاز به آن را می پوشند در حالی که فیلدینگ groundballs. “اگر شما در حال اجرا در اطراف در گرما شما را به نفس.”

اما او می داند که آن را برای خوب بیشتر.

“هر کس می خواهد به رعایت قوانین و حفظ هر کس از راه آسیب است,” او گفت:.

هر MLB تیم تنها سه هفته برای آماده سازی برای فصل برنامه ریزی شده است برای شروع در جولای 23 یا 24 و نیومن گفت که نیاز به زمان به اندازه کافی. در این مرحله در تابستان بازیکنان نیست یک انتخاب است.

“وجود دارد هیچ دلیلی گفت آن را (به اندازه کافی زمان) به خاطر آن چه ما,” او گفت:. “ما فقط در حال رفتن به آن را در آغوش و انجام همه چیز ما می توانیم.

“ما لزوما باید زمان برای هر فرد از طریق فردی خود را معمول و در شرایط بودن در این زمینه است. اما ما در حال تنظیم هست.

“مربیان در حال انجام یک کار بزرگ از پرسیدن چیزی که ما نیاز داریم آنچه ما می خواهیم در زمان ما وجود دارد. ما قطعا ساخت بیشتر از آن.

“من می توانم تقاضای یک دسته از زمان و تمام چیزهای که من می خواهم به دلیل وجود بچه ها در خارج وجود دارد و ما فقط باید یک مقدار مشخصی از زمان (در هر روز).”

نیومن که همسرش به او ملحق خواهد شد در پیتسبورگ در چند هفته گفت که او تا به حال هرگز هر گونه نگرانی در مورد بازگشت به بیس بال در میان coronavirus شده است که به سرعت در حال گسترش در سراسر Allegheny County, در روزهای اخیر.

و او گفت: “هم تیمی های خود احساس همان.

پرسید که آیا او فکر می کردم در مورد امید بستن به چند بازیکن در سراسر MLB تصمیم گرفته اند برای انجام, او خیلی سریع با یک پاسخ قطعی.

“که حتی یک فکر در ذهن من,” او گفت:. “من می خواهم به بازی بیس بال. “هر فرد شده و دامن زده به عقب بر گردیم در اینجا به بازگشت به زندگی عادی.”

جری DiPaola یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جری از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
دزدان دریایی/MLB | ورزشی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>