کوین شاهین: تماس بگیرید برای رهبری

محتوای مقاله در ادامه

دولت های محلی باید عمل بیش از حد. طولانی و سنگین تصویب فرآیندهای تعدد اتهامات و شهریه ها و ناتوانی در آدرس NIMBYism بی ارزش اضافه کردن به هزینه های مسکن و دلسرد جدید عرضه است. با نادر استثنا شهرداران و شوراهای بحث در مورد اهمیت مسکن مقرون به صرفه و در عین حال کاملا موفق به ارائه یک افزایش عرضه مسکن گزینه های. در طول زمان های خوب خود ناسازگاری و سیاست incoherence بود نادیده گرفته شده است. امروز این شورا را کشف وجود دارد چند اگر هر گونه توسعه دهندگان مایل به سرمایه گذاری در جوامع خود را زمانی که تصمیم گیری که در آن به جای کمیاب ریسک سرمایه است.

فضا اجازه نمی, من برای ارائه ایده های بیشتر, بنابراین من ترک رهبران دولت با یادآوری مهم. بخش خصوصی و کارکنان آن هستند که پایه و اساس مرفه اقتصاد و منبع درآمد دولت است. آن است که آیا رشد اقتصادی سبزتر اقتصاد و یا مقرون به صرفه مسکن همه که مورد نیاز است یک مالیات و مقررات محیط زیست را تشویق می کند که سرمایه گذاری و احترام به نیاز به سرعت است.

کوین شاهین سابق وزیر دارایی و معاون نخست وزیر از میلاد است و در حال حاضر اجرایی معاونت سرود سرمایه Corp.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>