جدید امنیت ملی قانون تصویب شده برای هنگ کنگ افزایش نگرانی در ونکوور

محتوای مقاله

کسانی که در ونکوور داغی صحنه در هنگ کنگ پلیس فراگیر در چین جدید امنیت ملی قانون با صدها نفر از, دستگیری نگرانی آن را نیز می تواند مورد استفاده برای محدود کردن آنچه که آنها می گویند و در ونکوور اگر آنها می خواهند برای ادامه سفر به راحتی به هنگ کنگ.

این یک نوع جدید از نگرانی در ونکوور است که محل خروج برای کسانی که یا از هنگ کنگ که مایل به حفظ حقوق خود آزادی و راه زندگی, بلکه با راحتی از بودن قادر به دیدن خانواده انجام کسب و کار و لذت بردن از هنگ کنگ.

یک روز پس از پکن به ارمغان آورده و در قانون جدید, Vancouver East MP جنی کوان با حضور در تجمع در برابر آن در ونکوور روز چهارشنبه همراه با صدها نفر دیگر.

قانون جدید اجازه می دهد تا پکن به عمل در برابر تجزیه طلبی براندازی تروریسم و دخالت خارجی در هنگ کنگ به عنوان آن را تعریف می کند این. آن می گوید این است که لازم است برای حصول اطمینان اجتماعی و ثبات مالی در هنگ کنگ است که مختل توسط هر دو بزرگ تظاهرات مسالمت آمیز و همچنین خشونت آمیز هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>