پرسه زن 3 جولای 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

6 دقیقه پیش

خود را سازمان غیر انتفاعی رفتن به جمع آوری کمک? ارسال اطلاعات به پرسه زن حداقل یک هفته پیش به [email protected] یا پرسه زن, اخبار دره اعزام 210 چوب سنت Tarentum PA 15084. لطفا یک روز شماره تلفن.


فریپورت جشنواره تئاتر برای باز کردن فصل 2020

این فریپورت جشنواره تئاتر حاضر خواهد شد “این Grimsby بیابان” در 7 بعد از ظهر روزهای جمعه شنبه و یکشنبه 10 ژوئیه از طریق ژوئیه 26 در استیل خانواده مزرعه کردن مسیر 356 در ابر سفید جاده در Allegheny Township.

بلیط ها $15; ارشد شهروندان $12; دانش آموزان و اعضای نظامی $10. پارکینگ رایگان است و محل نقص در دسترس است.

بلیط فروخته خواهد شد در 50 درصد ظرفیت; از این رو رزرو هستند به شدت توصیه می شود. کاربران خواهد هدایت شود برای خود محفوظ صندلی توسط یک usher یک حزب در یک زمان. همه تئاتر پرسنل خواهد بود با پوشیدن ماسک و مراجعان خواسته لطفا به پوشیدن ماسک به عنوان آنها را وارد کنید.

برای رزرو تماس Marushka در 724-295-1934.


آلو تابستان کوتاه جشنواره لغو شد

آلو تابستان کوتاه جشنواره برنامه ریزی شده برای روز شنبه در لری میلز پارک لغو شده است.

صفحه نمایش آتش بازی را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در ساعت 9:30 p. m. لری میلز پارک نزدیک خواهد شد در 7 و نمی خواهد باز به صورت مشاهده آتش بازی.


لباس گنجه در مرکزی کلیسای پروتستان پذیرش سهم

لباس گنجه در مرکزی کلیسای پروتستان Tarentum است پذیرش کمک های مالی از لباس برای مردان و زنان و کودکان و همچنین به عنوان کیف پول و کفش و کمربند.

کمک های مالی خواهد شد پذیرفته شده در گنجه عامل از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه در کلیسای 305 Allegheny سنت و با تعیین وقت قبلی.

برای یک قرار ملاقات و یا به ترتیب یک وانت تماس کلیسا در 724-224-9220.

برای جزئیات بیشتر به بازدید از وب سایت کلیسا.


Bridgepoint کلیسا ارائه می دهد وعده های غذایی برای کودکان

Bridgepoint کلیسا Tarentum خواهد شد توزیع رایگان گرفتن و رفتن صبحانه و ناهار برای کودکان از 10:30 تا 11:30 صبح چهارشنبه از طریق ژوئیه 29 در کلیسای 400 E. نهم Ave.


امیدواریم مرکز ارائه رایگان آموزش های مجازی به صورت حرفه ای پزشکی

این Alle-Kiski امید مرکز ارائه خواهد شد مجازی رایگان آموزش حرفه ای پزشکی در مورد نحوه کمک به قربانیان خشونت خانگی است.

برای اطلاعات تماس مریم در 724-224-1100 یا [email protected]


Campmeeting انجمن برنامه های خدمات در هریسون (آرکانزاس)

پیتسبورگ-Tarentum Campmeeting انجمن 1451 Main St., Natrona ارتفاعات Harrison خواهد شد که یک سرویس در 7 بعد از ظهر یکشنبه در اردوگاه. برگرد. Dean Ward, کشیش رودخانه – جامعه کلیسا در نیو کنسینگتون خواهد بود سخنران.

جری جفرسون از جهان فاتحان وزارت را موعظه در یک سرویس در 7 p. m. دوشنبه.


تقویم

آپولو

آپولو منطقه تاریخی موزه جامعه است بازگشایی شد. ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر چهارشنبه ها و شنبه ها. صفحه نمایش فعلی ویژگی های سبکهای قدیمی اسباب بازی.

فریپورت

جولای 11: سفارشات پذیرفته شده به صورت یک باربیکیوی مرغ فروش مجموعه 11 صبح تا مواد غذایی اجرا می شود در Freeport عقاب 101 نبش پنجم هزینه: $7.50, شامل, هوای آزاد, کبابی مرغ و سالاد کلم. سفارش مهلت امروز است. سفارشات: 724-295-9979 یا عقاب’ Facebook صفحه.

Gilpin

جولای 11: سفارشات پذیرفته شده توسط Gilpin Volunteer Fire Department به صورت یک درایو-از طریق takeout شام بوقلمون مجموعه برای 3:30 p. m. در firehall, 113 Firehall جاده ها است. هزینه: $10. پیشرفت سفارشات ترجیح داده است. سفارشات: 724-845-7200

Leechburg

یکشنبه: از Leechburg الک میزبان یک یکنوع بازی شبیه لوتو در 3 p. m. در تسلیم 228 بازار سنت درهای باز در 2:30 بعد از ظهر وجود دارد خواهد بود 18 به طور منظم, بازی سه محصول فوق العاده و یک برنده تمام پولها مترقی بازی. هزینه: $20 شامل نه کارت به صورت منظم ویژه و برنده تمام پولها.

لاور بارل

شنبه: به لاور بارل بازار کشاورزان خواهد بود از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در تالار شهر پارکینگ 2800 بتل سنت ماسک صورت مورد نیاز است. جزئیات: 724-339-1452

نیو کنسینگتون

شنبه و دوشنبه: جامعه لباس گنجه 1129 Kenneth Ave. جدید Kensington باز است از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای شنبه و ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای دوشنبه. ماسک صورت مورد نیاز و حداکثر 25 نفر می تواند در یک زمان. کمک های مالی در حال حاضر پذیرفته شده است.

پارک

یکشنبه: پارک های شهرستان ورزشکار باشگاه برگزار خواهد شد موسیقی شب از 7 تا 10 بعد از ظهر در باشگاه 1111 Shipman جاده ها است. های مورد علاقه خود را زهی ساز و آواز خواندن همراه. تنقلات در دسترس است. کاربران و مهمانان عزیز خوش آمدید. جزئیات: 724-845-2390

Tarentum

این Tarentum ساختمان شهرداری است که بازگشایی شد ، ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر روزهای هفته تا کی.

Vandergrift

جولای 10: Vandergrift آتش نشانی شماره 1 در حال شکل گرفتن سفارشات برای یک ماریانا را hoagie و پیتزا فروش. Hoagies: $8 برای 14 اینچ hoagie. انواع: ایتالیایی ژامبون و سوئیس, ترکیه, همه آمریکایی و ژامبون باشگاه. پیتزا: 9 دلار برای 12 اینچ پیتزا. : انواع پنیر و پپرونی سفید و گوشت عالی. تاریخ تحویل: جولای 21. تحویل در دسترس Vandergrift خانه. سفارشات: 724-681-0228

غرب گوزن

امروز: غرب گوزن مستقل داوطلب شرکت آتش نشانی شماره 2 برگزار خواهد شد یک جلسه عمومی در 6 p. m. در firehall, 2163 Saxonburg بلوار. به بحث در مورد خرید دقت اسپارتان کامیون آتش. عمومی خوش آمدید.


لغو و تغییرات

حنایی

Alle-Kiski موسیقی روز اردوگاه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 26-31 لغو شده است با توجه به covid-19 بیماری همه گیر. سازمان دهندگان می خواهم برای تشکر از کسانی که کمک های مالی این سال است.

فورد شهرستان

جولای 15-18: خانواده FunFest اسپانسر شده از طرف فورد شهرستان رنسانس جامعه مشارکت لغو شده است.

Aug. 29: The Armstrong County روز کارگر رژه و قومی feastival استفاده هستند لغو شده است.

فریپورت

سپتامبر: سالانه سپتامبر توسط رودخانه جشنواره لغو شده است.

هریسون

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Kittanning

جولای 30 Aug. 2: قلعه آرمسترانگ عامیانه جشنواره لغو شده است.

Leechburg

سپتامبر. 19: سالانه صورتی روز جشنواره لغو شده است.

Leechburg کلاس مدرسه بالا از سال 1953 مراسم برنامه ریزی شده در ماه ژوئن لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

نیو کنسینگتون

شنبه: مخلوط کردن جامعه کافه بسته خواهد شد برای تعطیلات روز استقلال. کافه را بازگشایی سه شنبه.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

پارک تونشیپ

Oct. 3: نقدی سادگی باش اسپانسر شده از طرف فوقانی بارل و پارک های داوطلب آتش شرکت لغو شده است.

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

اسپرینگدیل

سالانه اسپرینگدیل جشنرژه و آتش بازی هستند لغو شده است.

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 خواهد بود Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو شد این سال است.

تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1: West گوزن جامعه روز لغو شد.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در [email protected].

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>