سلامت نگرانی سازمان هواپیمایی کانادا رها اجتماعی فاصله

محتوای مقاله در ادامه

“آنچه ما می خواهیم به شنیدن آنچه که من می خواهم به شنیدن از حمل و نقل کانادا, آنچه که من می خواهم به شنیدن از بهداشت و درمان کانادا این است که با انجام آنها موافقت با این دلیل آن است که مطلقا در صلاحیت این دادگاه ها برای مقابله با” گفت: دیکس. “اگر آنچه آنها می گویند که چه هوایی کانادا و top world news (در حال انجام) قابل قبول است و آنها را باید به طور صریح و آنها نیاز به توضیح دهد که چرا از آن است. این چیزی است که ما در حال انتظار برای شنیدن.”

حمل و نقل کانادا روز جمعه گفت که هدایت به شرکت های هواپیمایی است که “بر اساس بهترین در حال حاضر شواهد موجود و اطلاعات است که دولت بر روی این ویروس است.”

“به رسمیت شناختن است که آن را بسیار دشوار است به طور مداوم توصیه می شود حفظ فاصله فیزیکی در هیئت مدیره هواپیما آن است که آیا از این فرد نشسته در جلو و پشت سر شما و یا در سراسر راهرو دیگر اقدامات حفاظتی در برابر COVID-19 اجرا شده اند به عنوان بخشی از رویکرد چند لایه برای حمایت از کاهش خطر COVID-19” سخنگوی Frédérica Dupuis در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>