برنامه نظارت در ساری پیشگیری از جرم کمک می کند تا بلند در خطر دانش آموزان دبیرستان

محتوای مقاله در ادامه

ساری پیشگیری از جرم است که اجرا می شود این برنامه نظارت و جدید استخدام مربیان و دانش آموزان دبیرستان نیاز به مربیان نیز ارائه می دهد فرصت های داوطلب برای دانش آموزان دبیرستانی به دنبال کار و تجربه و کسانی که مایل به کمک به جلوگیری از جرم و جنایت در ساری گفت: مدیر اجرایی کارن رید Sidhu.

بیش از پنج سال گذشته 1,900 داوطلبان کمک به 145,000 ساعت نسبت به امنیت جامعه در ساری. این سازمان با این نسخهها کار شهرستان RCMP حمل و نقل پلیس ICBC و گروه های دیگر.

همچنین به رسمیت شناخته شده در حال دارن بریرلی به عنوان داوطلب از سال و برای انجام امنیت جامعه تورهای سامانتا میچل (نیوتن), Kushal پاتل (گیلدفورد), Amandeep Brar (مرکز شهر), راب Gelderman (جنوب ساری) و Gazaldeep چیمه (Fleetwood). ارتش ژانگ اهدا شد شایستگی برای ایمنی ترافیک برنامه Amritvir سینگ برای شهروندان امنیت جامعه دیده بان Jasjot Sandhu برای دولت Manveer رای برای رویدادهای خاص و سیمون Saini دبیرستان سابقه کار برنامه.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>