ناپدید شدن بازدید کنندگان با توجه به COVID-19 unnerves شهرستان در بخش گردشگری

محتوای مقاله

در آوریل کسب و کار در چرخه شهرستان Toursin مرکز شهر ونکوور پررونق بود. مترو ونکوور بزرگترین تور دوچرخه شرکت فروش خود را اجاره دوچرخه — حدود 200 نفر از آنها — همراه با دوچرخه های جدید به میزان باور نکردنی در حدود یک در هر ساعت.

“این فقط bonkers” گفت: صاحب جاش بلومفیلد. “ما نمی تواند دوچرخه را به اندازه کافی سریع.”

آن را بالا نگه داشته بود که برای حدود چهار هفته است. اما بلومفیلد تا به حال هیچ توهمی در مورد آنچه که فروش دارایی های خود را به معنای.

“این طور نیست که یک چیز بزرگ برای ما,” او گفت:. “این یک متوقف کردن فاصله اندازه گیری برای تولید برخی از درآمد به پرداخت اجاره. به طور کلی آن را بسیار وخیم بود.”

وضعیت رو به چرخه شهرستان آشنا به بسیاری از گردشگری وابسته به کسب و کار در مترو ونکوور. در ماه مارس زمانی که استان اعلام کرد اضطراری بیش رمان coronavirus شیوع گردشگری آمد به بی سابقه ای متوقف شد.

مشغول, ماه تابستان قرار بود که شرکت های مانند چرخه شهرستان تولید درآمد به اندازه کافی به گذشته از طریق تکیه ماه های زمستان. اگر شرکت اجاره 350 دوچرخه در روز در ماه ژوئیه سال 2019 آنها شاید به 35 روز در این سال — و کشش آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>