داگلاس Todd: COVID-19 به ارمغان می آورد خانه چگونه شریک زندگی خشونت بر مردم متنوع

محتوای مقاله

به طور فزاینده تماس نزدیک که COVID-19 پروتکل مجبور هستند در بسیاری از خانواده ها است, افزایش درگیری بین همکاران از همه نوع که در حال حاضر مبارزه در روابط دشوار.

به عنوان یک نتیجه, برخی از آمریکای شمالی اجتماعی-خدمات سازمان در حال اتخاذ یک “جنسیتی فراگیر” موضع نسبت به طیف متنوعی از مردم گشته توسط شریک زندگی خشونت از جمله علاقمند به جنس مخالف, زنان و مردان, لزبین, همجنسگرایان و ترنسجندرهای مردم می گویند متخصصان است.

در طول این رمان coronavirus همه گیر سازمان است که سعی کنید برای حمایت از مردم در میان خود مشکلات داخلی در حال پیدا کردن افزایش مشکلات خانوادگی در سراسر جنس و هویت جنسی — از جمله افزایش نرخ جدایی سوء مصرف مواد مخدر, استرس در کودکان, کنترل رفتار, تنهایی, احساسی, پرخاشگری و خشونت است.

این کمک می کند که بیشتر و بیشتر خانواده سازمان ها و پناهگاه ها در حال آماده سازی برای کمک به اعضای گروه که به طور سنتی در زیر به رسمیت شناخته شده در این زمینه از شریک زندگی خشونت می گوید: پروفسور امیلی داگلاس رئیس بخش علوم اجتماعی در موسسه پلی تکنیک ورچستر در ماساچوست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>