نامه به آفتاب, جولای 7, 2020: سود در مقابل امنیت عمومی در سفر هوایی

محتوای مقاله در ادامه

پارک مدیره باید قدرت برای جلوگیری از این محبوب شده رستوران ونکوور از همان ارائه امکانات پارکینگ به عنوان قبل از همه گیر. لطفا باز کردن این امکانات پارکینگ بلافاصله به طوری که شام و آینده تور اتوبوس پارک می تواند در حالی که دوچرخه سواران می توانید با استفاده از بسیاری از خطوط جدید که باز کرده اند تا برای آنها.

Maryke گیلمور ونکوور

پارکینگ سوم, ساحل

به عنوان یک 86 سال زندگی بانوی در ساحل شمالی که دوست دارد به شنا کردن در اقیانوس است اما نمی تواند مذاکره سواحل صخره ای من بسیار ناراحت بود که برای پیدا کردن پارکینگ در سندی سوم ساحل در استنلی پارک بسته شد. چرا ؟ مردم می توانند پیاده روی و یا دوچرخه وجود دارد اما نه هر کس است تا قادر خودم گنجانده شده است.

می تواند سالمندان دریافت مجوز به پارک و پرداخت و یا می تواند هیئت مدیره پارک آن را باز کنید تا دوباره برای همه بیش از حد مختصر دوره تابستان?

اولگا هایم منطقه نورث ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>