ساکنان فایل مخالف دادخواست به صورت بالقوه تغییر نام از اسکو دره پارک در o’hara

7 دقیقه پیش

دوئل دادخواست به حفظ و یا تغییر نام اسکو دره پارک در o’hara در حال گرم کردن آنلاین و به احتمال زیاد خواهد شد مورد بحث در این شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی جلسه کمیته در ژوئیه 22.

شورای شنیده شنبه شب از چندین نفر برای دفاع از تغییر نام به 31 هکتار پارک همراه Fox Chapel Road با بسیاری اشاره کرد که “اسکو” یک لکه دار کردن در برابر بومیان آمریکایی به زنان دلالت آنها نجس منحرف و یا بی ارزش است.

“من زندگی در این منطقه بیش از 30 سال هستم و بومی, دختر, مادر و سالمند” Fox Chapel ساکن میشل لئونارد گفت. “من تا به حال به معده کلمه “اسکو” در ما پارک زیبا و من بیمار از شنیدن آن است.

“من می دانم که وجود دارد مراقبت از مردم هنگامی که آنها می دانند که آنچه در آن به معنی آنها را می خواهید به انجام کار درست و تغییر نام.”

لئونارد آغاز موضوع در سیاه و سفید زندگی می کند تجمع ماده 11 ژوئن و پس از پیوست با Fox Chapel councilwoman مندی استیل و Sharpsburg ساکن Kayla Portis به درخواست o’hara و Fox Chapel شورا به حذف “اسکو” از پارک های محلی و مسیرهای پیاده روی نهرها و جاده ها.

وجود دارد مقدار زیادی از منابع به کلمه در سراسر پایین دره. در علاوه بر این به اسکو دره پارک در o’hara وجود دارد پیر اسکو دنباله و اسکو اجرای جاده در فاکس نمازخانه و همچنین اسکو اجرای یک جریان است که بادها از Allegheny رودخانه به ایندیانا, شهرستان.

O’hara ساکن Becca Tobe تشویق شورا به بررسی ساکنان شهرستان برای ورودی در یک پارک جدید نام.

رئیس شورای باب اسمیت گفت که اگر تغییر ساخته شده است دولت محلی دارای قدرت تنها بیش از پارک. جاده ها و جریان های که نیاز به خطاب Allegheny County و دولت در میان اشخاص دیگر.

مخالف دادخواست در گردش است آنلاین برای حفظ “اسکو” عنوان کرد و گفت آنها نشان دهنده تاریخچه و می تواند از ارزش آموزشی.

هیچ کس در نشست روز سه شنبه صحبت در حمایت از نگه داشتن نام اما یک درخواست آمده است: “بسیاری از ‘اسکو’ نام تشخیص مکان های باستانی که در آن زنان از انجام فعالیت های سنتی.

“بدون درک خوبی از تاریخچه این اشتباه است که برای پاک کردن زندگی, داستان و صدای زنان که حضور داشت اذعان کرد اصلی نامگذاری.”

در جای دیگر در سراسر کشور این موضوع شده است به دست آوردن بخار برای سال.

اسکو اوج در آریزونا تغییر نام داد در سال 2003 و مردم در یوتا شهر پروو تحت فشار قرار دادند برای تغییر نام یک نام مشابه کوه در سال 2017. فقط این ماه رهبران در اسکو دره پیست اسکی در کالیفرنیا گفت: آنها چشم دوخته اند یک تغییر نام در این زمان ایستادن ريشه ظلم و ستم.

O’hara مورخ تام قدرت گفت: نام “اسکو اجرای” استفاده شده است محلی از حداقل 1822 زمانی که آن را برای اولین بار به نظر می رسد در دولت نقشه از کتابخانه کنگره.

داستان اسکو اجرای مشتق شده است از یک سال 1885 فرار, عروس, داستان است که به نظر می رسد بیشتر افسانه از واقعیت است. این نوع از قصه های اطراف شده است پس از یونان باستان, قدرت گفت.

دیگران بر این باورند که نام ریشه در تاریخ محلی با نام پارک که مربوط به رئیس Guyasuta که طی دره o’hara به عنوان یک متحد جورج واشنگتن.

هر کسی علاقه مند به شنیدن بیشتر در مورد پتانسیل تغییر نام می توانید با حضور در این شهرستان از راه دور پارک ها و تفریح و سرگرمی جلسه کمیته در 7 p. m. در 22 ژوئیه. دستورالعمل در دسترس خواهد بود در وب سایت.

Fox Chapel شورای اسلامی نیز انتظار می رود به بحث در مورد این موضوع در آن جلسه مجازی, 6 p. m., جولای 20. جزئیات موجود در قصبه وب سایت.

Tawnya Panizzi یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Tawnya در 412-782-2121 x1512, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Fox Chapel هرالد | محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de