مشاغل سبز می تواند فقط به عنوان خوب به عنوان سوخت های فسیلی مشاغل

پاک, شرکت های انرژی قطعا می توانید انجام دهید خیلی بهتر است توسط خود کارگران و آب و هوا فعالان نباید کار با این فرض که آنها لزوما مترقی موسسات: این واقعیت که آنها در حال تولید قدرت تمیز به جای حفر سوخت های فسیلی نیست و آنها کمتر به احتمال زیاد برای بهره برداری از کارگران خود را. انرژیهای تجدید پذیر شرکت ها بعد از همه شرکت ها با انگیزه کسب سود درست مانند هر دیگر را دیده اند و خود را در سریع ترین رشد پس از چند دهه از ضرب و جرح در سازماندهی نیروی کار از طریق سیاست های عمومی. در سال گذشته خورشیدی شرکت روشن قدرت اخراج آن خورشیدی نصب و راه اندازی تیم در چه اخراج کارگران محرمانه بود و مقابله به مثل را برای خود unionization تلاش. شرایط کار نیز متفاوت است به طور گسترده ای بر اساس نوع کاری که انجام شده و چه کسی آن را انجام می دهند. مسکونی خورشیدی پشت بام به ویژه در گرایش به غیر اتحادیه در حالی که ابزار در مقیاس های خورشیدی—انجام شده توسط اتحادیه کارگران سودمند—اغلب همراه با بهتر دستمزد و شرایط کار.

سوخت های فسیلی, شرکت نیست کارگر پسند پناهگاه های امن است که منتقدان از انرژی سبز را شما باور دارید یا نه. برای چندین دهه در معادن ذغال سنگ و پالایشگاه های نفت شد, سایت های وحشیانه و اغلب مبارزه خونین برای unionization و به تغییر برخی از این کشور در بدترین شرایط کاری. به قرن 20th کارگران زغال سنگ در اردوگاه در سراسر آپالاچیا پرداخت شد در شرکت انبان و کودکان تبار اعماق زمین و در سمی شرایط. سازمان بودند به قتل در روز روشن توسط شرکت اراذل و اوباش و شرکت های رفت و به طول های بزرگ برای شکستن همبستگی گسترده چند نژادی حقوقی واجد شرایط با دوخت اختلاف میان سفید و سیاه و سفید و مهاجر معدن. مانند بسیاری از شرکت های بزرگ امریکا, سوخت های فسیلی, شرکت صرف بیشتر از دوران پس از جنگ در تلاش برای شکستن کارگری و—به عنوان زمان unionization نرخ می تواند گواهی دادن—تا حد زیادی موفق است.

در بیشتر سال های اخیر, سوخت های فسیلی مدیران باید با استفاده از براده ورشکستگی به پاره کردن قراردادهای معامله و کارگران خود را در بهداشت و درمان و حقوق بازنشستگی تمام در حالی که مدیران در حال بیرون آمدن با پاداش است. و همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد به تازگی بسیاری از سوخت های فسیلی شرکت در حال طفره رفتن از مسئولیت به تمیز کردن رها چاه نشت مقادیر شگرف از گرما به دام انداختن متان و دیگر مواد سمی به اتمسفر و جوامع اطراف است. چنین بازسازی کار می تواند ارائه شغل برای این شرکت گذاشته و کارگران است. در عوض صدها هزار نفر از کارگران در حال حاضر از دست دادن کار با هیچ برنامه ای را برای چه می آید بعدی.

یک راه برای اطمینان از انرژی پاک شغل ارائه منصفانه شرایط و حقوق و دستمزد است که به آنها ارائه شده از طریق بخش عمومی که در آن میانگین unionization نرخ ها پنج برابر بیشتر از بخش خصوصی است. “این بسیار آسان تر برای قرار دادن در دستمزد مورد نیاز پروژه و موافقت نامه های کار” گفت: J. Mijin چا استادیار و محیط زیست شهری و اقتصاد در کالج اکسیدنتال و همکاری نویسنده از پیشنهاد اخیر برای سبز محرک در پاسخ به Covid-19 ناشی از رکود اقتصادی است. “اگر ما در مورد فکر می کنم واقعا بزرگ, عمومی پروژه های انجام به عنوان بسیاری از طریق بخش دولتی بهتر است برای کار استاندارد و با کیفیت است.” چا امتیاز به عنوان به خوبی به پتانسیل بخشی از چانه زنی در انرژی پاک که مجموعه ای از پایه دستمزد و مزایای مقررات صرف نظر از اینکه کار اتفاق می افتد را در, مسکونی و یا تجاری سطح. بزرگتر عمومی-چراغ صفحه اصلی اجرای پروژه های مقاوم سازی و همچنین می تواند بهره وری انرژی کار جذاب تر برای اتحادیه پیمانکاران.

مشاغل سبز نیز پایان ندارد در بخش برق. “ما در این لحظه که در آن ما در حال فکر کردن خیلی بزرگتر در مورد این نوع از اقتصاد ما نیاز به زنده ماندن در دراز مدت به ویژه در نور از همه گیر” آماندا Novello ارشد سیاست دیپلم در قرن بنیاد به من گفت. “در این زمینه وجود دارد قطعا فضا را به فکر می کنم به طور گسترده تر مورد تعریف مشاغل سبز و گسترش مردم افق فراتر از نصب خورشیدی و توربین بادی تکنسین. اگر شما شمارش, بهداشت و درمان, آموزش و یا مراقبت از کودکان به عنوان مشاغل سبز, سپس شما را در یک تصویر بسیار متفاوت از unionization در مشاغل سبز.”

Decarbonizing ایالات متحده به عنوان به سرعت به عنوان دانشمندان می گویند لازم است برای جلوگیری از فاجعه را شامل اختلال. اما نقاشی مشاغل سبز به عنوان ذاتا بدتر از سوخت های فسیلی مشاغل—حتی رفتن زمان شماره—نادرست است. و punting انتقال از سوخت های فسیلی پایین خط نمی روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که کارگران در حال حاضر به ناحق انتقال از سوخت های فسیلی با threadbare خالص ایمنی آنها را بگیرد.

هیچ unionization اعداد به طور کامل استاتیک. که در آن دستمزد بالا و قوی اتحادیه قرارداد در زغال سنگ, صنعت نفت و گاز وجود دارد و در همه آنها برنده بدون مبارزه و نمی خواهد آمد آسان در باد و انرژی خورشیدی ، چه در یک اقتصاد در حال گذار به نظر می رسد این است که هنوز هم بسیار بالا برای بحث و گفتگو. تقديرگرايي در مورد کیفیت کم کربن کار برگ های arrow به آینده انرژی پاک در کارفرمایان’ دست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de