کنگره ثابت قدم و Stupefying امتناع از پایان تعجب حسابداری

در حال حاضر هر کس در واشنگتن اشاره شده است در هر یک از دیگر اصرار دارد که آمریکایی ها باید آزاد از بار, تعجب, صدور صورت حساب, اما هیچ کس به نظر می رسد مایل به ماشه در یک راه حل. کنگره باقی مانده است و فلج بسیار قدرتمند منافع کسانی که ادعا می کنند که مهم ترین موسسات در صنعت مراقبت های بهداشتی در این کشور سقوط خواهد کرد در مالی هیپ اگر آنها مجاز نیست به حفظ وضع موجود—حتی اگر آن را بسیار احمق ناکارآمد و خطرناک برای بیماران که در بیمارستان ها به طور معمول عقب نشینی از خواسته های خود را در آن موارد نادر زمانی که به خصوص مضحک بیل می یابد راه خود را به یک خبرنگار داستان. (در نظر داشته باشید که کنگره half-hearted تلاش را شامل نمی شود اندازه گیری برای کاهش بار آمبولانس صدور صورت حساب است که بزرگترین منبع از هزینه است.)

با وجود این همه اختلاف نظر سیاسی گزارش داد که در طول سال گذشته نبرد بیش از تعجب حسابداری, حتی مخالف صنعت مراقبت های بهداشتی شنیدها “توافق بیمه بیماران نباید بالا دریافت صورتحساب زمانی که آنها گرفته شده به اورژانس و یا سهوا درمان خارج از شبکه است.” اما در حالی که این اصل جهانی برگزار شد در میان تمام ذینفعان مشکل این است که کسی از دست می دهد در معامله اگر این موضوع حل و فصل شده است بنابراین هیچ انگیزه ای برای اولین بار به تکان دادن. آن را مانند است که قسمت فریزر که در آن هر کس موافق است که کسی که نیاز به پیاده روی ادی سگ در روز مارتین به سر کار بازگشت اما هیچ کس می خواهد به کسی است که آن باعث خرابی مارتین روز بزرگ است. رقابت مراقبت های بهداشتی منافع همه به نظر می رسد به توافق برسند تعجب حسابداری مشکل است اما بر خلاف دوست داشتنی سیاتل روانپزشک آنها هرگز به میل خود به یک توافق رفع مگر اینکه آنها از نظر قانونی مجبور به انجام این کار. این است که چرا کنگره وجود دارد: برای میانجیگری میان رقابت احزاب بی طرفانه. در عوض یکی از قدرتمند دموکرات کمیته صندلی با برکت چاک شومر همچنان به ضربه همه چیز—همه در حالی که صنعت نقدی آشکارا می یابد راه خود را به مبارزات انتخاباتی خود خزانه.

راه های بسیاری وجود دارد و این می تواند حل و فصل منصفانه و عادلانه برای بیماران. تک پرداخت کننده می تواند راه حل ایده آل اما حتی بدون تصویب مدیکر برای همه ما می تواند تعیین قیمت از طریق دولت به عنوان مدیکر می کند. به مراتب کمتر گسترده طرح معرفی شدند در طول سال گذشته در مبارزه با بیش از تعجب حسابداری مانند میخ قیمت به شبکه ، مشکل این است که مقاوم به درمان; راه حل های ممکن است کاهش بيمارستان سود کمی (با توجه به دفتر بودجه کنگرهبا چیزی شبیه به 1 درصد از درآمد بیش از 10 سال) اما آنها می آیند با بهره مندی از, بئب بيماران مبتلا به فاجعه صورتحساب. حل این معضل دشوار نیست; آن را گرفتن نیست حل شد چرا که نمایندگان مجلس تصمیم گرفته اند که یک راه حل که ناراحتی دهندگان باید در تمام هزینه های اجتناب.

با نفوذ تحقیقات از دانشگاه ییل در سال 2017 در بر داشت که بسیاری از بیمارستان ها در ایالات متحده تا به حال تقریبا هیچ خارج از شبکه اورژانس صورتحساب. اما برخی از بیمارستان ها—حدود 15 درصد بود و صدور صورت حساب تقریبا همه E. R. بیماران خارج از شبکه و بسیاری از کسانی که اجرا شد توسط یک شرکت EmCare. این بدان معناست که اگر شما به اندازه کافی تیره بخت به زندگی در نزدیکی یکی از این ویژه Grift درمانگاه و نیاز به توجه پزشکی شما به مراتب بیشتر احتمال دارد به یک لایحه است. TeamHealth ادعا کرد در نامه ای به سناتور در ماه دسامبر که درگیر در تعادل صدور صورت حساب خود را “تنها منبع موجود از قرارداد مذاکره اهرم.” چه این نشان می دهد نیست که تعجب حسابداری لازم است برای بقای بیمارستان. این نشان می دهد که کل سیستم بسیار احمقانه است.

حماقت از این سیستم نیست و محدود به فقط این خاص بیمارستان و یا یک یا دو به خصوص scummy شرکت. در واقع تعجب صدور صورت حساب است که فقط نوک کوه یخ است. هر پزشکی لایحه یک سیاست شکست, آیا آن را ناشی از یک بیمار به طور تصادفی به رفتن به خارج از شبکه بیمارستان یا شرکت بیمه متحمل شده در یک شبکه بیمارستان. بیماران باید هر گونه دخالت در پرداخت برای مراقبت از آنها, چرا که هر کس نیاز به مراقبت های بهداشتی هیچ کس واقعا می تواند در اطراف مغازه برای آن یا پیش بینی کند که چه مقدار از آن را که نیاز و آزاد کردن بیماران از این غیر ممکن است مصرف کننده بار است که تنها راه برای اطمینان حاصل شود که مراقبت های بهداشتی خواهد بود به همان اندازه در دسترس و مقرون به صرفه برای همه. مراقبت های بهداشتی یک مثال کامل از چیزی است که کارآمد تر و عادلانه تر برای دولت برای رسیدگی از طرف ما.

آن است که کاملا منحصر به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی با داشتن یک هزار بیمه های مختلف برنامه های پرداخت به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از قیمت های مختلف در همان بیمارستان و انتظار می رود که برای تولید یک نمایشگاه بازار با قیمت های منطقی و یا فقط سیستم مراقبت های بهداشتی به طور کلی. در طول زمان ما تبدیل شده ایم inured به هر دو ridiculousness از این سورئال طرح و راه است که نمایندگان مجلس که ممکن است در غیر این صورت شلاق دست در ایجاد یک saner سیستم مراقبت های بهداشتی ارائه تسلیم شدن به وضع موجود عوض شود. دوره بحث بر سر تعجب صدور صورت حساب بوده است مینیاتوری مثال بزرگتر اینرسی است. هر کس در واشنگتن موافق است که تعجب اسکناس وحشتناک هستند اما به عنوان به زودی به عنوان بيمارستان کمی shirty سیاسی را به انجام هر چیزی در مورد آن تبخیر می شود.

این یک جمعی شکست که به نظر می رسد آماده برای ادامه. مگر, البته, آن را به تصویب می آید که نمایندگان مجلس که عمدتا مسئول بن بست در نهایت برخی از چهره های انتخاباتی عواقب. در این مثال خاص از ریچارد نیل ابتدایی خود را حریف هولیوک شهردار الکس مورس تا رسید وقت سخت در این موضوع است. مورس ممکن است هنوز ثابت کند که شخصا باد تا قانون برای رفع تعجب صورتحساب می تواند معادل راه رفتن در اطراف بوستون زنگ زنگ و پوشیدن یک ساندویچ هیئت مدیره است که می گوید: “من یک ادم بیکار و پا زدن من.” البته مورس مشکل این است که نیل کمپین ترازنامه است تمام سبزتر برای داشتن انجام می شود. این البته فقط یک نژاد, اما آن را عالم صغیر از آنچه باید انجام شود اگر ملت ما فشار مراقبت های بهداشتی در بحران است و برای حل و فصل شود: Voters را به تصمیم می گیرید که پول باید به صحبت می کنند بلندترینصنعت مراقبت های بهداشتی و یا خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de