املا و لغت حرف آخر

بررسی تخصصی محصول

بررسی تخصصی املا و لغت استاد محسن منتظری

املا و واژگان یکی از مباحثی است که اکثر داوطلبان فکر می کنند یک موضوع بسیار ساده است و در پایان با زمان بسیار کم می توانید بر آن تسلط پیدا کرده و نتیجه بگیرید اما متأسفانه با این کار فقط یک شانس دارید شما 20٪ ادبیات خود را از دست داده اید زیرا کلمات بسیار شبیه و حجیم هستند و احتمال فراموش شدن آنها بسیار زیاد است ، اما پکیج املایی سایت حرف آخر سیستم جدید از روش های جدید استفاده می کند و در مدت زمان کوتاهی تمام مطالب را برای شما آموزش می دهد .

حرف آخر سیستم جدید کمی طول می کشد و شما می توانید در مدت زمان کوتاهی و سریع مطالب را بارها و بارها مرور کرده و آن را تصحیح ملکه ذهن خود کنید و از مشکلات خلاص خواهید شد. آن را به تنهایی بخوانید.

املا و واژگان موضوعات آسان هستند ، اما برای تسلط بر آنها به منبع خوبی نیاز دارید. منبعی که به شما کمک می کند بر مطالب تسلط پیدا کرده و یادگیری را آسان تر کنید.

معرفی واژگان حرف آخر و پکیج املایی سیستم جدید.

در این پکیج ، استاد محسن منتظری از انیمیشن ، تصاویر زیبا و جذاب ، الگوها و داستان سرایی برای تسهیل یادگیری استفاده کرده است تا مطالب همیشه در ذهن او تداعی شود. در واقع ، او از تصاویر برای انتقال محتوا به نیمکره راست خود که حافظه تصویری وی نیز هست استفاده کرد ، بنابراین فراموش کردن دیگر منطقی نخواهد بود.

املا و واژگان در کنکور دارای 5 سوال است که در این میان نسبت واژگان 3 سوال و نسبت هجی کلمه 2 سوال است ، به این معنی که 20٪ از مطالب ادبیات در این مسئله. پکیج املا و واژگان معلم منتظری دارای 3 دی وی دی است که شامل 15 ساعت آموزش می باشد. اگر فقط دو ساعت در روز برای این موضوع وقت می گذارید ، می توانید آن را به مدت 8 روز تمام کنید و یک بار برای همیشه به خاطر بسپارید.

مقدمه استاد محسن منتظری / استاد ادبیات

پروفسور محسن منتظری کارشناس گروه توسعه آموزش و استاد ادبیات فارسی در مدارس کشور است. وی همچنین در اداره برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش و کارشناس در گروه هماهنگی دفتر آموزش وزارت نیرو خبره بود. در ادامه می توانید پکیج فیزیک حرف آخر نظام جدید، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

خصوصیات تدریس استاد منتظری

در این پکیج ، استاد محسن منتظری با استفاده از داستان ها و تصاویر طنزآمیز کلمات و معانی آنها را به خوبی به شما آموزش می دهد تا بتوانید در کنکور شرکت کنید و با گزینه هایی که معلم به شما آموخته مواجه شوید. آن عکس ها و داستان ها را به خاطر خواهید سپرد و در کمتر از 10 ثانیه با اطمینان 100٪ جواب خواهید گرفت.

آنها سه سال فرصت داده اند تا این انیمیشن ها ، تصاویر و داستان ها را بسازند و در واقع آخرین روش روز را در اختیار داوطلبان جهان قرار می دهند.

یکی از روش های تدریس وی این است که از کلماتی استفاده می کند که به نظر شبیه یکدیگر هستند تا کلمات را به شما بیاموزد تا نه تنها معنای آنها فراموش شود ، بلکه هجی آنها نیز فراموش شود. یادت میاد

یک مثال از تدریس استاد محسن منتظری

 کلماتی مانند “رها شده” و “رها شده” به عنوان فردی دور از پوره به تصویر کشیده شده است که پل بین این دو فرو ریخته است و شخص را از یک پوره دور کرده است (از بین رفته) ، با این فاصله ، این فرد به تدریج سر خود را از دست می دهد. بده و احمق شد (مهجور). در بسیاری از نمونه های خود ، با تمام کلمات آشنا خواهید شد و متوجه خواهید شد که حتی یک کلمه متناسب نیست.

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که در این زمینه حرفی برای گفتن دارند یا افرادی که گیج شده اند می توانند از این محصول استفاده کنند و برای همه افراد چه در کلاس دهم ، یازدهم یا دوازدهم مناسب است. من همچنین یک پیشنهاد ویژه برای کسانی که از این موضوع متنفرند یا تمایلی به تماشای فیلم آموزش معلم ندارند ، دارم ، بنابراین آنها تفاوت بین مطالعه خود و تفاوت مطالعه با استاد محسن منتظری را درک می کنند. در ادامه می توانید نفرات برتر موسسه حرف اخر را هم مشاهده بفرمایید که امسال هم مثل سال های دیگه تو کنکور کولاک کردند.

چگونه می خواهید این محصول را مطالعه کنید؟

ما مشاوران موسسه حرف آخر با توجه به شرایط شما با توجه به دی وی دی های تهیه شده برنامه ای تهیه می کنیم و آن را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید برنامه و ترتیب این مباحث را مطالعه کرده و در این دوره و همه پیشرفت کنید درس ها. با ما همراه باشید تا بیاموزید چگونه آنها را به درستی آزمایش و تحلیل کنید.

بازخورد نامزد در مورد پکیج بندی حرف آخر

داوطلبان روش تدریس استاد منتظری را بسیار ستوده اند و بسیاری بر این عقیده اند که این بیان خاص و لهجه های شگفت انگیزی که برای هر مبحث یا بخش به کار می برند بسیار جالب است و در ذهن آنها و رمز موفقیت آنها باقی مانده است. آنها می دانند. نظر اکثر آنها این بود که نه تنها از تماشای DVD خسته نمی شوند ، بلکه از دقیقه به دقیقه از روش تدریس وی لذت می برند و علاقه بیشتری به آن پیدا می کنند.

چرا باید پکیج املا و لغت حرف آخر را بخریم؟

در این پکیج از جدیدترین فناوری روز دنیا برای آموزش آن استفاده شده است. این آموزش کاملاً ساده و روان است و کسانی که در این بخش گیج شده اند می توانند با بیان شیوا و لهجه های فوق العاده خنده دار او به راحتی این مبحث را یاد بگیرند. در این محصول ، استاد منتظری همه آزمونهای مختلف را حل کرده و به هر یک از گزینه ها اشاره کرده و همه آنها را توضیح داده است ، چرا بعضی از آنها اشتباه است و چرا یکی از آنها درست است ، بنابراین با پاسخ های کامل. شما با توضیحی روبرو هستید ، در این صورت دیگر سوالی برای گزینه های دیگر در ذهن نخواهید داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>