امریکا مدیون بیشتر به آن "ضروری" کارگران مهاجر

یکی می توانید تصور کنید که چنین برنامه های موجود به صورت جداگانه برای گفتن کارگران کشاورزی, پزشکی, کارگران, تم

توسط MASTERNEWSS در 30 خرداد 1399

یکی می توانید تصور کنید که چنین برنامه های موجود به صورت جداگانه برای گفتن کارگران کشاورزی, پزشکی, کارگران, تماس با ردیاب تحویل کارگران و غیره و غیره. این روش را استفاده از اجازه دادن به هر گروه خیاط رویکرد که بیشتر حس برای آنها و اگر نیاز بود نیشگون گرفتن و کشیدن آن را تا زمانی که آن را خوش طعم برای سناتور جمهوریخواه که باید برای ثبت نام کردن. خطر است آن را سقوط و تحت وزن خود.

وجود دارد, البته, جایگزین سند چشم انداز از جمله یکی که در آن یک مسیر به شهروندی است disentangled به طور کامل از کار می کنند. سال گذشته مجلس همچنین تصویب لایحه ایجاد یک مسیر به شهروندی برای افرادی که آورده بودند به کشور بدون اسناد و مدارک به عنوان کودکان و همچنین وضعیت حفاظت موقت دارندگان. در واشنگتن شما دیگر نمی شنوید زیادی در مورد یک برنامه جامع که ارائه این مسیر به تمام 11 میلیون مستند نشده مهاجران در این کشور است اما برخی از گروه ها هنوز هم هل دادن که راه حل که گریز بسیاری از mesiness با تاریخ قطع و معیارهای واجد شرایط بودن اما مانند بسیاری از مترقی افق احساس می کند یک راه دور از جایی که ما در حال حاضر.

Beatriz است که کمتر در مورد جزئیات چگونه برای رسیدن به آنجا از او در مورد تمایل خاصی حس آرامش و تعلق. "مردم ترک جوانان خود را در اینجا. بسیاری از آمد زمانی که آنها بیست یا بیست و چهار و پس از آن چه شما را تا پایان انجام است که شما را ترک زمانی که شما و یا شما بیمار هستید و یا شما را ترک در یک کاج جعبه," او گفت:. "این یک قفس طلاکاری شده. ما می توانیم, ما می توانیم یک زندگی اما صرف زمان ما قفل شده در داخل. چرا ؟ به دلیل ترس است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب