B. C. چهره فشار بیشتر بر اخراج موقت به عنوان اتاوا اعمال

محتوای مقالهویکتوریا — برتر جان هرگن رو تمدید فشار سهشنبه به گسترش به طور موقت اخراج مقررات مربوط به کسب و کار

توسط MASTERNEWSS در 4 تیر 1399

محتوای مقاله

ویکتوریا — برتر جان هرگن رو تمدید فشار سهشنبه به گسترش به طور موقت اخراج مقررات مربوط به کسب و کار در تلاش برای بازیابی از COVID-19 بعد از اتاوا اعلام کرد که تغییرات در سیاست های ملی.

دولت فدرال گفت که طول آن به طور موقت اخراج برنامه به مدت شش ماه به کسب و کار زمان بیشتری را به دوباره بجای اول برگشتن از همه گیر ضرر و زیان و بدون نیاز به طور دائم آتش کارکنان و پرداخت severances.

این تغییر تنها تحت تاثیر فدرال تنظیم کسب و کار خصوصی (بدون جمعی موافقت نامه های که پوشش به یاد بیاورید حقوق) از جمله بانک ها و شرکت های هواپیمایی و خطوط لوله دریایی در صنعت ارتباطات از راه دور و جاده یا راه آهن پروژه های که عبور از استان های مرزی است.

"ما می دانیم که بسیاری از کارفرمایان که تا به حال به طور موقت اخراج کارکنان قصد داریم به آنها را به بازگشت به کار" فدرال وزیر کار Filomena Tassi در بیانیه ای گفت. "هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد دقیقا همان زمانی که آن را امکان پذیر خواهد بود. به همین دلیل ما اقدام به حفاظت از شغل آن دسته از کارکنان و حمایت از آن دسته از کارفرمایان با دادن زمان بیشتر به کارکنان خود را به یاد بیاورید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن