'Coming back و گاز گرفتن و آمریکا: ایالات متحده می بیند ویروس تجدید حیات

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 5 تیر 1399

هوستون — یک coronavirus تجدید حیات پاک است از دو ماه از پیشرفت در ایالات متحده و ارسال عفونت به وخیم سطوح جدید در سراسر جنوب و غرب با مدیران بیمارستان ها و کارشناسان بهداشت هشدار یکشنبه که سیاستمداران و یک خسته-از-بودن-cooped تا در حال اجازه دادن به یک فاجعه گشوده است.

ایالات متحده آمریکا ثبت یک روز در مجموع 34,700 جدید تایید COVID-19 مواردی که بالاترین سطح از اواخر ماه آوریل زمانی که تعداد به اوج خود رسید و در 36,400 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که به تازگی تایید عفونت را کاهش بوده است به طور پیوسته در اوایل نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی چند کشورهای دیگر مجموعه تک-بعد پرونده این هفته از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس و اوکلاهما. برخی از آنها نیز شکست بستری سوابق آیا به عنوان کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است.

"مردم رو راضی," دکتر گفت: Marc رونق مدیر عامل شرکت هوستون متودیست سیستم بیمارستان. "و آن را به آینده و گزنده ما کاملا رک و پوست کنده."

سهام تضعیف در وال استریت به عنوان اخبار ضعیف امیدها برای سریع چرخش اقتصادی. میانگین صنعتی داو جونز از دست داده و بیش از 700 امتیاز برای یک قطره از 2.7%. گسترده تر S&P 500 با کاهش 2.6%.

ویروس متهم شده است برای بیش از 120 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده — بالاترین تلفات در جهان و بیش از 2.3 میلیون نفر تایید عفونت در سراسر کشور. روز چهارشنبه به طور گسترده ذکر شده در دانشگاه واشنگتن مدل کامپیوتری از وقوع پیش بینی شده حدود 180,000 مرگ Oct. 1.

کالیفرنیا گزارش شده بیش از 7,100 موارد جدید و دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که خودداری و همه گیر مربوط به کمک های مالی از دولت های محلی است که مسواک کردن الزامات دولت در ماسک و دیگر ضد ویروس اقدامات است. فلوریدا تنها تعداد روز رسید به 5500 25% پرش از رکورد هفته گذشته است.

در تگزاس که شروع به بلند کردن آن به خاموش شدن ناگهانی در مارس 1, بستری شدن در بیمارستان دو برابر شده و موارد جدید سه برابر شده اند در دو هفته. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت KFDA-تلویزیون دولتی مواجه است "شیوع گسترده" و ممکن است نیاز به محلی جدید محدودیت برای حفظ فضای بیمارستان.

هوستون منطقه ويژه تقریبا کامل و دو بیمارستان های دولتی در حال اجرا در ظرفیت شهردار سیلوستر ترنر گفت.

هوستون متودیست را رونق گفت تگزاسی نیاز به "رفتار کاملا و کاملا" به سرعت عفونت رای دادن.

"زمانی که من در یک رستوران و یا یک کسب و کار که در آن مردم ... نه پیروی از دستورالعمل که در آن مردم فقط پرتاب احتیاط به باد و این باعث می شود من عصبانی," او گفت:.

فقط 17 درصد از فشرده-تخت های مراقبت در دسترس بودند روز شنبه در آلاباما — از جمله فقط یک در مونتگمری — هر چند به بیمارستان می تواند اضافه کردن بیشتر دکتر گفت: همین Williamson, رئیس, آلاباما, انجمن بیمارستان.

"هیچ چیز وجود دارد که من از دیدن است که باعث می شود من فکر می کنم ما در حال گرفتن پیش از این" او گفت:.

در آریزونا اتاق های اورژانس در حال دیدن حدود 1200 مشکوک COVID-19 بيمار در روز در مقایسه با حدود 500 یک ماه پیش. اگر این روند ادامه و بیمارستان و احتمالا بیش از ظرفیت در چند هفته آینده گفت: دکتر یوسف جرالد یک دانشگاه آریزونا بهداشت عمومی سیاست استاد.

"ما در مشکل عمیق" گفت: جرالد اصرار دولت به اعمال محدودیت های جدید در کسب و کار است که رژیم صهیونیستی. mlb خودداری کرده است به انجام.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد های عفونی-بیماری متخصص در کالج پزشکی بیلور در تگزاس گفت که او نگران است که ایالات متحده خواهد اسراف چه زمان آنها به سر بسیار بزرگتر بحران است.

"ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد ظرافت هنوز هم استدلال اینکه آیا یا نه ما باید پوشیدن ماسک و هنوز هم درک نیست که یک واکسن است نه رفتن به نجات ما," او گفت:.

تگزاس و فرماندار در ابتدا منع مقامات محلی از fining یا از اینرو هر کسی برای پوشیدن یک ماسک به عنوان دولت بازگشایی شد. پس از موارد شروع خونتان ابوت گفت: هفته گذشته که شهرها و استان ها می تواند اجازه می دهد کسب و کار نیاز به ماسک. بنابراین آریزونا Ducey که یک جمهوری خواه به عنوان ابوت.

برخی از صاحبان کسب و کار نا امید است که مقامات نمی تر و زودتر به نیاز به ماسک.

"من نمی توانم ریسک کارکنان من مشتریان من خودم خانواده ام و هر کس دیگری در این زنجیره فقط به خاطر مردم دیگر بیش از حد ناراحت به پوشیدن یک تکه پارچه بر روی صورت خود گفت:" مایکل نف یک صاحب Cottonmouth باشگاه در هوستون. او بسته این هفته تا کارکنان می تواند آزمایش پس از تماس با فرد آلوده.

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک در عمومی به عنوان روزانه تعداد از بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید ماند نزدیکی سوابق. در فلوریدا چند استان ها و شهرستانها به تازگی تصویب ماسک مورد نیاز است.

در نشانه ای از تغییر در شیوع, New York, کانکتیکات و نیوجرسی اعلام کرد که آنها را بپرسید بازدید کنندگان از کشورهای با میزان عفونت به قرنطینه خود را برای 14 روز. در مارس فلوریدا با صدور چنین دستوری برای بازدید کنندگان از منطقه شهر نیویورک که در آن موارد افزایش بودند.

وزارت دادگستری ایالات متحده در زمان هدف در هاوایی قرنطینه مورد نیاز برای بازدید کنندگان آن گفت: تبعیض علیه خارج از دولت ساکنان. هاوایی دادستانی کل می گوید هیچ شایستگی به دولت استدلال و مرتبط با طرح دعوی در دادگاه از خارج از دولت و صاحبان املاک.

موارد نیز در حال افزایش در برخی دیگر از نقاط جهان است. هند گزارش شکستن رکورد یک روز افزایش حدود 16,000 موارد است. مکزیک و عراق آمار جدید اوج به عنوان به خوبی.

اما چین به نظر می رسد به رام جدید شیوع در پکن دوباره نشان دادن توانایی خود را برای بسیج منابع گسترده توسط تست نزدیک به 2.5 میلیون نفر در 11 روز. چین روز چهارشنبه گزارش داد 12 نفر در سراسر کشور از 22 روز قبل.

در سراسر جهان بیش از 9.3 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و حدود 500000 فوت کرده اند توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد.

دسته بندی: Coronavirus | اخبار | خبرها | آمریکا/جهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب