کوکیتلام معلم معلق برای ضربه زدن دانش آموز در کلاس ریاضی برای پاسخ اشتباه

محتوای مقاله در ادامهدر یک منطقه بررسی شد که در دسامبر. 1, 2017, Jabbar برخورد کرده بود یک دانش آموز در پشت سر

توسط MASTERNEWSS در 4 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

در یک منطقه بررسی شد که در دسامبر. 1, 2017, Jabbar برخورد کرده بود یک دانش آموز در پشت سر با کف دست باز خود را در حالی که آموزش یک درجه 9 درام کلاس. دانش آموز ساخته شده بود ناگهان با صدای بلند سر و صدا با میکروفون با توجه به رضایت قطعنامه توافق.

فقط روز بعد در دسامبر. 12, 2017, Jabbar دوباره "بسر برده در پشت سر با دست خود و گفت:" آیا شما واقعا که گنگ است؟' "پس از دانش آموز پاسخ به یک سوال اشتباه در طول یک درجه 9 کلاس ریاضی.

به عنوان یک نتیجه از این دو در تعامل با دانش آموزان Jabbar صادر شد نامه ای از نظم و انضباط یک نامه هشدار دهنده و متوقف شد برای دو روز بدون پرداخت که خدمت کرده بود در ژانویه 2018.

در تصمیم کمیساریای یافت که جبار بود "درگیر بی دلیل تماس فیزیکی با دانش آموزان در بیش از یک مناسبت; (او) حالت عاطفی اثر منفی در رفتار خود" و او تا به حال گرفته شده حداقل دو جبرانی و یک سوم مدیریت خشم ،

در امضای رضایت قطعنامه توافق Jabbar اذعان دارد که مجموعه ای از حقایق را درست هستند و که او موافق نیست به اظهارات, بر خلاف توافق نامه. او نیز در خدمت پنج روز آموزش گواهی نامه تعلیق به خدمت در این ماه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن