COVID-19: پنج چیز به دانستن در مورد زمانی که B. C. می تواند بازگشایی

محتوای مقالهدر حال حاضر شما به احتمال زیاد از دست داده و تعداد از چه مدت شما شده است زندگی در یک قرنطینه در جه

توسط MASTERNEWSS در 17 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

در حال حاضر شما به احتمال زیاد از دست داده و تعداد از چه مدت شما شده است زندگی در یک قرنطینه در جهان وجود دارد اما امیدواریم در افق.

مقامات مشترک جزئیات B. C. s COVID-19 رفتن به جلو استراتژی در چهارشنبه جزئیات چگونه برخی از دستورالعمل ها را می توان آرام اجازه می دهد تا برای یک "طبیعی" می رود به گذشته بین 12 تا 18 ماه و یا تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

این طرح اطلاعات یک جدول زمانی برای چیزهایی مانند زمانی که شما ممکن است قادر به گرفتن موهای خود را حرفه ای برش زمانی که تولید فیلم ممکن است به زودی از سر تیراندازی و آنچه در مدرسه می تواند مانند نگاه در ماه سپتامبر.

دیگر دستورالعمل های آرام بودن عبارتند از چگونه بسیاری از مردم مجاز به جمع آوری و چگونه دفاتر را نیاز به تغییر خود را به کار گرفته است.

این طرح بستگی جمعی ما توانایی نگه داشتن نرخ انتقال کم و یا در یک سطح قابل کنترل و رعایت برخی از ادامه محدودیت در محل.

مدل سازی نشان می دهد که بازگشت به 60 درصد از ما قبل از همه گیر اجتماعی مخاطبین تضمین می کند که نرخ انتقال باقی مانده پهن در حالی که ارائه برخی از تعاملات اجتماعی و فعالیت های اقتصادی در حالی که بازگشت به 80 تا 100 درصد از ارتباطات اجتماعی را تقریبا تضمین ارتجاعی یا سنبله در موارد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن