دانیل ژرمن: ناامنی غذایی: ما باید اطمینان حاصل شود بچه ها هستند نه فراموش قربانیان این بیماری همه گیر

محتوای مقاله در ادامهاما به جلو به درستی اشاره کرد, تعطیلی مدارس در حال حاضر دو خطر سناریو به عنوان آنها نیز ا

توسط MASTERNEWSS در 4 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

اما به جلو به درستی اشاره کرد, تعطیلی مدارس در حال حاضر دو خطر سناریو به عنوان آنها نیز از بین بردن دسترسی به مدرسه بر اساس برنامه تغذیه مانند آنهایی که توسط پشتیبانی باشگاه صبحانه کانادا شبکه.

این باشگاه برنامه های که 620,000 کودکان می تواند دسترسی در سراسر کانادا — از جمله بیش از 55000 کودکان در 194 برنامه ها در بریتیش کلمبیا — اطمینان از این کودکان دارای شانس برابر در موفقیت است.

برای 25 سال, ما از آن ساخته شده ایم ماموریت ما این است که هیچ کودکان در سن مدرسه باید صورت ناامنی غذایی.

زمانی که COVID-19 آمار ما نیاز به انطباق و آغاز یک راه جدید برای انجام کارها برای اطمینان از حداکثر مواد غذایی ناامن دانش آموزان در سراسر کانادا هنوز در حال تغذیه است.

که هنگام صبحانه کانادا فنر اقدام به راه اندازی یک صندوق اضطراری در ماه مارس به ادامه حمایت از کودکان, جابجایی منابع و کمک های مالی به طور معمول اختصاص داده شده برای مدارس به بالا-نیاز محلات و خانواده ها از جمله کسانی که در جوامع بومی.

این باشگاه در حال کار با شرکت ها و افراد و دولت ها و سازمان های جامعه در سراسر کانادا به استخر منابع و پیدا کردن راه حل برای حمایت از کودکان و خانواده ها در طول این بحران است.

ما دریافت کرده اند بیش از 1 ، 300 درخواست برای کمک های مالی جامعه از جمله 245 در بریتیش کلمبیا, بالغ بر میلیون ها دلار شده است و ادامه خواهد داشت سخاوتمندانه پشتیبانی شبکه ما. این یک اقدام موقت برای رسیدگی فوری نیاز دارد. متاسفانه هیچ چیز گذرا در مورد ناامنی غذایی در کانادا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن