دیوید وبستر: با توجه به شورای امنیت سازمان ملل متحد جهان نیاز ندارد بیشتر کانادا

محتوای مقاله در ادامهکسانی که سیاست بودند snuffed تحت استفن هارپر. به تعجب از برخی از آنها را ندارد باز گشت تح

توسط MASTERNEWSS در 12 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

کسانی که سیاست بودند snuffed تحت استفن هارپر. به تعجب از برخی از آنها را ندارد باز گشت تحت جاستین ترودو. لحن را تغییر داد اما این ماده از هارپر سیاست درنگ — ادامه دولت هارپر در قرارداد به بازوی عربستان سعودی که به عنوان مثال کلاسیک. زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله ICC در این ماه شامپاین نمی پیوستن متحدان اروپایی در تویت پشتیبانی از ICC تا پس از شورای امنیت رای گیری بسته شده است.

کانادا موثر در طول آن گذشته شورای امنیت و مدت زمانی که آن را در همکاری با جامعه مدنی است. بیست سال با فاصله میان لفاظی ها و اقدامات گسترده تر از همیشه بسیاری از جامعه مدنی صداها را تبدیل به منتقدان.

درس در اینجا وجود دارد. به عنوان شعارهای شکاف رشد کرده است بنابراین بیش از حد فاصله بین کانادا در امور جهانی استقرار و بین المللی گروه گرا در کانادا جامعه مدنی است.

به عنوان اتاوا بررسی سیاست خارجی خود از آن خواهد شد نیاز به در نظر گرفتن چگونه آن را از دست داده و اعتماد به نفس از آنچه را که یک بار شده اند قوی ترین آن مربوط به حوزه های.

دیوید وبستر دانشیار گروه تاریخ, bishop's University. این مقاله در ابتدا در ظاهر به صورت آنلاین در theconversation.com یک منبع مستقل از اخبار و دیدگاه های خود, از علمی و پژوهشی جامعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن