دان و دن اسنایدر ورزشگاه

روز دوشنبه در واشنگتن NFL team اعلام کرد که آن را رسما بازنشسته شود و جای آن نام یک لکه دار کردن اصل برای تشوی

توسط MASTERNEWSS در 24 تیر 1399

روز دوشنبه در واشنگتن NFL team اعلام کرد که آن را رسما بازنشسته شود و جای آن نام یک لکه دار کردن اصل برای تشویق به قتل مردم بومی. اعلام پرسش های بسیاری در مورد چه می آید بعد آن را به عنوان مربوط به هر دو حق رای دادن نام مستعار و باقی مانده از حرفه ای و تازه کار در تیم های ورزشی هنوز استفاده و سرمایه گذاری از پان هندی تصاویر. اما آن را نیز افزایش می دهد یکی دیگر از سوال -- در مورد زمین است.

واشنگتن حق رای دادن در حال حاضر در حال پخش بازی های خانگی خود را در فدرال اکسپرس زمینه در Landover مریلند. این تیم نقل مکان کرد به مریلند در سال 1997 پس از بازی برای 35 سال در, Robert F. Kennedy یادبود ورزشگاه واقع شده است که به طور مستقیم غرب Anacostia رودخانه در نزدیکی تپه شرق و کینگمن پارک محله در قلب سی اما زمین است که از لحاظ فنی نه دی سی است. طرح این ورزشگاه هنوز هم نشسته است متعلق به خدمات پارک ملی است و در حال حاضر اجاره به واشنگتن دولت از طریق 2038.

در سال سی سیاستمداران و اعضای جامعه باید به نام برای کنگره به تصویب مالکیت بر زمین به سی دولت. در واشنگتن پست ستون منتشر شده در ماه نوامبر گذشته, d. C. شهردار موریل Bowser خود پیوست چهار نفر از پیشینیان خود در این استدلال که زمان اجاره از حد محدود کننده است, آن را به عنوان مانع از برنامه ریزی بلند مدت برای محل که آنها را به عنوان در حال حاضر کمی بیشتر از "190 هکتار بیشتر از آسفالت." گروه هایی مانند عادلانه بودجه ائتلاف و EngageDC به تازگی تحت فشار قرار دادند Bowser خود به سرمایه گذاری سرمایه گذاری در مسکن برای افراد کم درآمد, سیاه, d. C. ساکنان در نور از این بیماری همه گیر در حالی که همه از ناحیه اعضای شورا به جورج تاون دانش آموزان باید اذعان کرد که RFK پردیس خواهد بود یک محل نخست برای مسکن مقرون به صرفه. همانطور که در حال حاضر استادیوم قدیمی است که میله میله به تخریب در سال آینده—آن چه می آید بعد از آن تخریب زمانی که واشنگتن NFL تیم آغاز می شود خرید در اطراف برای یک خانه جدید ورزشگاه است که باید مردم از دی سی با توجه به حق رای دادن دیر تغییر از قلب است.

این تصمیم توسط مالک تیم دانیل اسنایدر به تغییر نام تیم به نظر می رسد از خارج به شدت تحت تاثیر عواقب مالی که در انتظار او اگر او تصمیم گرفت دوباره به چسبیدن به نژادی لکه دار کردن. متعدد مالی و شرکای شناخت آن راه وزش باد در پی شورش در پاسخ به این سامانه از پلیس با قتل جورج فلوید مطلع اسنایدر که آنها نمی خواهد خود را حفظ روابط تجاری با حق رای دادن اگر لکه دار باقی مانده است. پول گرایش به قانع کننده به این ترتیب او به سرعت انجام دور با آن. پاداش او در این مورد این است که او می شود به نگه داشتن میلیون ها دلار او در حال حاضر درو از صدور مجوز و حقوق نامگذاری معاملات با آمازون و نایک و فدرال اکسپرس یکnd اضافه کردن به که شمع از پول در هر زمان حق رای دادن پرده آن خط جدید از لباس تی شرت و کلاه. این است که در حال حاضر خیلی خوب نتیجه برای کسی مثل اسنایدر.

همیشه از حق رای دادن در سمت چپ سی مناسب وجود داشته است تماس های مکرر با این شهر شهرداران اعضای شورا و طرفداران این تیم بازگشت. در دهه گذشته یکی از موانع عمده برای این بازگشت بوده است نام تیم. به عنوان آن را تبدیل به یک دکمه سیاسی موضوع برای سی رهبران فشار ساخته شده توسط یک کمپین پایدار جوامع بومی و گروه های led بسیاری از رهبران از جمله شهردار فعلی به طور رسمی مخالفت با هر گونه بازگشت به دی سی به عنوان طولانی به عنوان R-کلمه باقی مانده است. آن را نیز تبدیل به یک مسئله سیاسی به عنوان هر دو محلی و قانونگذاران فدرال مانند نماینده رائول Grijalva که در حال حاضر ریاست این کنگره است که تعیین می کند چه خدمات پارک ملی سرزمین را می توان برای مخالفت با یک بازگشت با نام دست نخورده است. فقط two هفته پیش d. C. معاون شهردار جان Falcicchio گفت: پست است که "هیچ عملی مسیر به صورت محلی و یا دولت فدرال برای واشنگتن فوتبال تیم برای بازگشت به واشنگتن, بدون تغییر نام تیم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب