سرمقاله: CMU باید قادر به رسیدگی به ریچارد Grenell

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 5 تیر 1399

15 دقیقه پیش

سیاست ذاتا یک بحث است. در حالت ایده آل این است که یک تانگو از چشم انداز و موقعیت یک طرف پیشبرد ایده و عقب نشینی تا موسیقی شیفت و شخص دیگری می شود. و همانطور که همه می دانند در آن طول می کشد دو تا تانگو.

کالج باید مشابه است.

شما نمی توانید به رفتن به کالج برای یادگیری آنچه شما در حال حاضر می دانیم. خوب, شما می توانید, اما به نظر می رسد مثل یک زباله از چهار سال و بسیاری از وام های دانشجویی. ایده این است که به قطار مغز خود را برای گسترش آن در محیطی با شنیدن ایده های شما شنیده ام قبل و استفاده از آنها را به چیزهایی که شما فکر می کنید شما می دانستید چیزهایی که شما در حال یادگیری و چیزهایی که شما می خواهید برای کشف.

هیچ کس تا کنون گفت: شما باید به این باور هر ایده فیلتر است که از طریق یک مدرس دانشگاه. این ایده از یک تنوع از نظر نیست به دنبال چه کسی دیگری معتقد است اما به کشف آنچه شما انجام دهد.

و در نتیجه این مایه تاسف است که سیاست و کالج آمریکایی پردیس — دو مکان که در آن یک تنوع از نظر بخشی از بلوک های ساختمان — نمی تواند به نظر می رسد به همزیستی.

برای سال ها وجود داشته است حملات در هر یک از دیگر. محافظه کاران دست کشیدن دانشگاه ها برای لیبرال قدم اهسته. کالج نفع بازگشت با فریاد کردن جناح راست صدای.

آن اتفاق افتاده است در همه جا. UC برکلی و تظاهرات در برابر Ann Coulter. چارلی کرک نقطه عطف ایالات متحده آمریکا و استاد دیده بان لیست. Penn State شکایت شد توسط گرجستان برای انکار یک درخواست برای یک سخنرانی از رهبر ناسیونالیست ریچارد اسپنسر. که با توجه به بعد را رد کرد و توسط یک قاضی.

به عنوان مثال اخیر است که پاسخ به, دانشگاه کارنگی ملون در آوردن ریچارد Grenell به عنوان یک عضو ارشد در موسسه سیاست و استراتژی است.

یک همجنسگرا محافظه کار Grenell هیچ غریبه ای به این ایده از جنجال و قطبی مخالفت. ماهر در رسانه های اجتماعی و صدا در مبارزات انتخاباتی و یا دولت های متعدد روسای جمهور جمهوری خواه و یا نامزد وجود دارد هیچ استدلال سفیر واجد fides. برای هشت سال از جورج دبلیو بوش در انتخابات ریاست جمهوری او به عنوان ایالات متحده سخنگوی سازمان ملل.

مواضع خود را اما چیز دیگری است. اتهامات جنسیتی زن ستیزی و بیگانه ستیزی ساخته شده اند. به عنوان سفیر ایران در برلین او به ویژه undiplomatic; در کوتاه مدت این سال به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی او به عنوان دیده می شود در درجه اول انجام تهمت سیاسی مناقصه.

این دانشگاه تا به حال مخالفت با انتصاب از استادان و کارکنان و دانشجویان از جمله یک نامه امضا شده توسط 200 نفر و یک نامه به مدیریت مدرسه از دانش آموز در مقطع کارشناسی سنا. منتقدان در توییتر شامل ژنرال مایکل هایدن پیتسبورگ بومی که در خدمت به عنوان هر دو سازمان سیا و NSA مدیر تحت جورج دبلیو بوش است.

IPS مدیر Kiron اسکینر — که کار کرده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — دفاع از خود را استخدام کرد و گفت او به ارمغان آورد او در "در روح آزادی علمی." مخالفان می گویند او تحریف معنای.

آیا هر کسی موافق با Grenell یا نه معنا نیست که وجود دارد هیچ چیز را از او یاد بگیرند به خصوص در زمینه سیاست که در آن نیمی از کشور موافق نیست با نیم دیگر. عراقی ماموریت است و نه فقط توزیع درجه بلکه همچنین "ساخت بر دانشگاه میراث غنی از استفاده از علوم پایه به مسائل مربوط به سیاست های عمومی."

علم نمی مراقبت در مورد حزب یا ایدئولوژی. علم و مانند آن تانگو است و از ایده ها و مشاهدات و امتناع از شرکت در یک گفتگو به خاطر کسی سیاست است گیج کننده به خصوص در عرصه علوم سیاسی.

بدون گوش دادن به کسانی که ما را قبول ندارند با — و یا حتی به شدت مخالفت — ما هیچ بحث و ما هیچ چیز را یاد بگیرند. CMU کمک درسی بیش از حد بالا است به آموزش مردم برای خود فکر می کنم با به چالش کشیدن ایده ها. Grenell بر اساس تجربه خود را به تاریخ خواهد بود خوشحال به شرکت در بحث شدید.

دسته بندی: سرمقاله | نظرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن