فیلیپینی در کانادا گزارش سطح بالایی از زیان کار از همه گیر

محتوای مقاله در ادامهاندی یان مدیر برنامه های شهرستان در دانشگاه سیمون فریزر گفت: "مسابقه مبتنی بر جمع آوری دا

توسط MASTERNEWSS در 28 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

اندی یان مدیر برنامه های شهرستان در دانشگاه سیمون فریزر گفت: "مسابقه مبتنی بر جمع آوری داده ها هنگامی که انجام می شود در همکاری و تعامل با جوامع می تواند به توانمند سازی است."

به منظور بهتر مقایسه نامتناسب تاثیر زیان کار و کاهش ساعت ها در گروه های مختلف یان ارائه یافته ها برای پاسخ دهندگان در میان گروه های اقلیت نسبت به کسانی که برای پاسخ دهندگان که به عنوان سفید. او در بر داشت فیلیپینی جمعیت به ویژه در رتبه های بالا به طور مداوم برای چند تا از StatsCan سوالات.

یان اختصاص داده ارزش 1.0 برای پاسخ از پاسخ دهندگان در مورد تجربه از دست دادن شغل یا کاهش می یابد ساعت و یافت, مقایسه, که, فیلیپینی, پاسخ دهندگان بسیار بالاتر در 1.24 در حالی که غرب آسیا آنهایی که در 1.36 (بالاترین).

برای سوال در مورد قوی یا متوسط تاثیر COVID-19 در توانایی برای دیدار با تعهدات مالی و یا نیازهای ضروری, فیلیپینی, پاسخ دهندگان در 1.85 در حالی که تنها عرب آنهایی که بيشتر در 1.90.

فیلیپینی, پاسخ دهندگان در 1.41 دوم به کره کانادایی در 1.48 برای دریافت فدرال COVID-19 درآمد پشتیبانی می کند.

"ما باید آگاه باشید از این واقعیت است که ما ممکن است نیاز به سیاست های مختلف به دلیل این نوع تنوع در تاثیر" گفت: یان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن