چگونه Confederates فتح امریکا "صفحه اصلی از پیاده نظام"

سابقه تاریخی بدون ابهام است: Fort Benning نامگذاری شد برای سفید supremacist با سفید supremacists به عنوان بخشی

توسط MASTERNEWSS در 6 تیر 1399

سابقه تاریخی بدون ابهام است: Fort Benning نامگذاری شد برای سفید supremacist با سفید supremacists به عنوان بخشی از یک کمپین ملی برای ساخت ضریح سفید supremacist روایت از جنگ داخلی. و ارتش اجازه داده است این نام را برای بیش از یک قرن است.


تاسیس در نشویل تنسی در سال 1894 UDC برگزار شد outsized نفوذ در تداوم سفید برتری در ایالات متحده پس از بازسازی به پایان رسید. UDC "آرزو برای تبدیل شکست نظامی به سیاسی و فرهنگی پیروزی که در آن دولت حقوق و سفید برتری دست نخورده باقی مانده" را به عنوان دانشگاه کارولینای شمالی-شارلوت تاریخچه استاد Karen L. کاکس قرار می دهد و آن را در بورس در گروه. پيوندک ثروتمند سفید نخبگان جنوب UDC زنان قادر به بی رحمانه خود بهره برداری سیاسی و شخصی اتصالات در هر نوبت.

UDC خودرو برای vindicating و جشن کنفدراسیون بود از دست داد علت گمراه کننده روایت از جنگ و بازسازی است که بازیگران جنوبی جنگ داخلی باعث به عنوان یک نجیب یکی بیشتر در مورد اصول و فضائل و نه برده داری. در این نسخه تحریف شده از تاریخ ایالات متحده غرق شورش به جای نظامی شکست آن; مؤتلفه رهبران—به خصوص Robert E. Lee و توماس "Stonewall" جکسون—بودند saints; و "جانی Rebs"بودند دلیرترین و شدیدترین سربازان تا کنون دیده ام. به علت از دست رفته نیز برگزار شد که افراد ناتوان از اعمال آزادی بوده و بهتر است در جنوب—به عنوان شواهد پیروان با اشاره به بحرانزده سیاه به رهبری جمهوری خواه دولت در بازسازی جنوب فریم آنها را به عنوان هرج و مرج و بد است. کل از دست داد علت مبارزات انتخاباتی از آن حساب از جنگ باعث می شود به آن خصوصیات از سیاستمداران "کاملا در مورد سفید برتری گفت:" کارولین Janney, مدیر John L. Nau III مرکز برای تاریخ جنگ در دانشگاه ویرجینیا است.

UDC کانال که انرژی را به دو بخش اصلی تمرکز مناطق: آموزش و پرورش و بزرگداشت. "که شامل بنای ساختمان کتاب درسی نوشتن و سیاست گذاری برنامه ریزی درسی و چه در کتاب در کتابخانه و همچنین پلیس چه نقش قرار گرفتند و تولید کتاب نیز که جشن هر دو کنفدراسیون و کلان هم گفت:" آدم Domby, یک مورخ در کالج چارلستون و نویسنده کاذب باعث: تقلب در ساخت و سفید برتری در مؤتلفه حافظه. "UDC مشخص شده هر چیزی و همه چیز را که حرکت نمی کند," UNC-شارلوت کاکس به من توضیح داد در یک ایمیل: این یک راه برای اطمینان از که سیاستمداران در سراسر کشور به طور منظم پرداخت بیعت را به علت از دست رفته. و در طول جنگ جهانی اول وجود دارد بسیاری از چیزهای جدید که مورد نیاز نامگذاری.

در طول تابستان 1918 سفید نخبگان کلمبوس گرجستان امیدوار بودیم اما عصبی. دست نوشته اتاق بازرگانی مجله در Columbus State University Archives نشان می دهد که چگونه ساکنان شهر آغاز شده بود لابی دولت فدرال برای تعیین محل اردوگاه آموزش نظامی وجود دارد به عنوان اوایل ماه مارس 1917—قبل از ایالات متحده تا به حال حتی وارد جنگ. در 18 اوت سال 1918 صفحه اول کلمبوس لجر اعلام پیروزی: ارتش بود به ساخت جدید دانشکده پیاده نظام در خارج از جنوب غربی گرجستان شهرستان.

صبح روز بعد را معین صفحه اول تیتر بود "بانوان تایید اردوگاه Benning." بانوان بودند از لیز رادرفورد فصل از ایالات دختران کنفدراسیون و آنها تا به حال "به اتفاق آرا رای به درخواست [وزارت جنگ] به نام army camp است که به واقع در اینجا به افتخار حافظه تاسف کلی Henry L. Benning" با توجه به اتاق بازرگانی خلاصه. همان روز فصل است و دبیر آن معاون رئیس جمهور با ارسال تلگراف به وزیر جنگ نیوتن D. بیکر به "صادقانه و با احترام درخواست که ارتش اردوگاه به واقع در [کلمبوس] بود به نام به افتخار ما بسیار محبوب ژنرال Henry L. Benning."

در آستانه جنگ داخلی Benning به نام "لغو برده داری" یک "بیماری است."

بیورن P. Egeli/دانشگاه گرجستان/Wikimedia Commons

Benning نمی شد به طور گسترده ای مشهور برای نظامی خود دلاوری; بر خلاف هشت نفر از نه دیگر Confederates با پایگاه ارتش پس از نام آنها Benning هرگز حتی خدمت در ارتش ایالات متحده—شورش در جنگ داخلی تشکیل تمامیت نظامی خود را حرفه ای. چه Benning, بود, اما, بود, یکی از چهره های کلیدی در secessionist جنبش شرح داده شده توسط یک مورخ به عنوان یک "مهم fireeater." به عنوان اوایل به عنوان سال 1849 او استدلال کرده بود که در جنوب جدایی از ایالات متحده خواهد بود که تنها راه برای محافظت از برده داری. او تا به حال هیچ کمبود انگیزه های شخصی برای محافظت از برده داری, داشتن متولد شده به کشت و زرع خانواده و بردگی 89 بودند. Benning بعد از آن رهبری یک اعتصاب طرفدار برده داری جنوبی نمایندگان از سال 1860 دموکراتیک کنوانسیون پس از شمالی هیئت های نمایندگی حاضر به صراحت حمایت از برده داری در حزب پلت فرم یک اعتصاب عملا تضمین آبراهام لینکلن پیروزی در انتخابات. سپس در یک نرم افزار-تجزیه سخنرانی که در ماه نوامبر Benning نقاشی به تازگی انتخاب لینکلن به عنوان یک boogeyman به استوک ترس از باز مسابقه جنگ ادعا سیاه مردم "وحشی" که "نابودی نژاد سفید."

یکی دیگر از عوامل مؤثر به Benning را به اتفاق آرا انتخاب شد که دخترش آنا کارولین Benning شد رئیس جمهور از محلی UDC فصل و شاید قدرتمند ترین زن در کلمبوس. او در سال 1935 اگهی سوگواری او به عنوان "یکی از زیبا ترین و محبوب زنان از دولت" و "واقعی دختر از جنوب اشراف." شناخته شده به عنوان "کوچک" Benning او همچنین به عنوان رئیس جمهور از بانوان محلی یادبود انجمن سلف به UDC و تاسیس محلی دختران انقلاب آمریکا فصل بعد صعودی به دفتر ملی در آن سازمان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن