است بلکراک جدید خون آشام, ماهی مرکب ؟

تا کنون علاءالدین را تمرکز بر روی آب و هوا خطرات بوده است و اندک. در بلکراک اعلام کرد که تا به حال تشکیل یک مش

توسط MASTERNEWSS در 6 تیر 1399

تا کنون علاءالدین را تمرکز بر روی آب و هوا خطرات بوده است و اندک. در بلکراک اعلام کرد که تا به حال تشکیل یک مشارکت با سیاست مشاور رادیوم به یکپارچه سازی تجزیه و تحلیل فیزیکی خطرات ناشی از اثرات آب و هوا (به عنوان مثال طوفان) به علاءالدین. قابل توجه این همکاری به نظر نمی رسد به تمرکز بر روی خطرات ناشی از به طور بالقوه تریلیون دلار از سوخت های فسیلی دارایی است که می تواند در سمت چپ "رشته"رندر بی ارزش—توسط برخی از ترکیبی از نیروهای بازار و سیاست های دولت برای انتقال به انرژیهای تجدید پذیر. یک تجزیه و تحلیل از موسسه اقتصاد انرژی و تجزیه و تحلیل مالی در تابستان گذشته متوجه شد که بلکراک از دست داد $90 میلیارد دلار در آن سرمایه گذاری سوخت های فسیلی بیش از دهه گذشته 75 درصد آن از منابع در تنها چهار شرکت: اکسون موبیل شورون, Royal Dutch Shell و BP.

با وجود همه آن منابع و اطلاعات ارائه بلکراک پرهیز کرده بودن تعیین "سیستمیک مهم موسسه مالی" (SIFI یک.k.a. "بیش از حد بزرگ به شکست") توسط وزارت خزانه داری را به ثبات مالی و نظارت شورای FSOC) راه اندازی شده توسط Dodd-Frank مقررات مالی که در آن نیاز به تنظیم توسط فدرال رزرو است. شاید دلیل این است که این شرکت با صرف بخشی بهتر از دهه گذشته بمباران قانونگذاران مقامات وزارت خزانه داری و FSOC اعضای کمپین کمک های مالی و گزارش در این مورد که چرا آنها باید کنار گذاشته شود از Dodd-Frank قوانین.

تحت رهبری بلکراک موسس و نایب رئیس باربارا Novick که اعلام کرد در اوایل این سال است که او را پله پایین این شرکت استدلال کرد که رگولاتور باید تمرکز بر روی فعالیت های مختلف از موسسات مالی غیر بانکی به جای SIFI تعیین که موضوع آن را به یک آرایه وسیعی از مقررات سختگیرانه تر. به ناظران این شرکت حساب دیفرانسیل و انتگرال در اینجا به نظر می رسید بسیار شفاف: این FSOC ندارد معنی دار قدرت به تنظیم فعالیت های بلکراک خواست آن را به تمرکز بر روی. "همه آنها می توانند در آن فضا است نگاهی به خطرات این فعالیت ها و محصولات به طور بالقوه مطرح نوشتن گزارش و موضوع غیر الزام آور توصیه های" گفت: گرگ Gelzinis, یک تحلیلگر سیاست در مرکز آمریکا پیشرفت و سابق خزانه داری کارمند.

در حال حاضر Gelzinis گفت: "مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت اساسا پیشنهاد بلکراک رویکرد به نظارت." قوانین حاکم بر بلکراک شده اند و حتی بیشتر سهل انگار فقط پس از همه گیر آغاز شد. تا همین اواخر, PNC Bank برگزار شد 22 درصد از سهم در بلکراک ساخت دومی موضوع به برخی از همان نظارت به عنوان بانک ها; پس از PNC فروش آن سهام در پایان ممکن است, اما این قوانین خواهد شد و دیگر اعمال می شود. BlackRock خواهد شد و در حال حاضر حتی کمتر نور خورشید از آن است قبل از. نمایندگان کتی پورتر و جخوزس "چوی" گارسیا به تازگی معرفی یک لایحه اقدام به سلطنت در بلکراک و دیگر به اصطلاح سایه بانک ها هر چند که هنوز به انتخاب کنید تا مقدار بخار در میان Covid-19 و مداوم قیام برای عدالت نژادی.

که آن را تا این حد رواج های عظیم الجثه دارایی مدیر سرپرستی یک تصویر به عنوان مهربانتر مهربانتر از وال استریت به سادگی stewarding پول بازنشستگان در سراسر جهان. فینک, مدیر عامل شرکت بر "ذینفعان" بیش از سهامداران در حالی که بیشتر از همسالان خود در یک میزبان از مسائل—آب و هوا تغییر رئیس در میان آنها است. پیش از این مجمع جهانی اقتصاد در داووس در ژانویه (و بعد از خاص بودن برای نقد توسط آب و هوا فعالان), خبرچین را به شدت مورد پیش بینی سالانه نامه ای به مدیران عامل و یکی دیگر از مشتریان—امضا شده توسط خود هیئت مدیره—خواست یک مسیر جدید به سمت بیشتر "پاسخگو و شفاف سرمایه داری" است که از تهدید افزایش درجه حرارت به طور جدی. لفاظی آمد با یک میزبان از وعده: تا پایان سال جاری فینک وعده بلکراک آن را متوقف خواهد کرد به طور فعال مدیریت وجوه از سرمایه گذاری در شرکت هایی که دریافت 25 درصد یا بیشتر از درآمد خود را از زغال سنگ عملیات افزایش شفافیت بیش از چگونه آن را آرا در جلسات سهامداران ایجاد سرمایه گذاری محصولات است که با صفحه نمایش برای سوخت های فسیلی, درخواست شرکت های چگونه آنها برنامه ریزی برای حرکت به بحران آب و گسترش آن در ارائه محصولات به نمایش در محیطی اجتماعی و حکومت (ESG) و همه از آن به طور فعال مدیریت وجوه "ESG یکپارچه شده است."داشتن رای دادند و در برابر هر سهامدار قطعنامه آورده شده توسط سرمایه گذار ائتلاف اقدام آب و هوا 100+ از طریق 2019, Blackrock خواهد شد در حال حاضر به آن بپیوندند.

در حالی که این وعده بودند ستایش کسب و کار روزنامه نگاران و حتی برخی از گروه آب و هوا, آب و هوا و فعالان که ردیابی این شرکت بودند بیشتر شک و تردید. حتی در زیر لیست طولانی از اقدامات پایداری بلکراک ادعا می شود اتخاذ و آن را رایگان به ادامه بودن یک سرمایه گذار عمده در هر دو سوخت های فسیلی و جنگلزدایی. یک اصلاحی می گوید AmazonWatch را Moira Birss است خیلی ساده است: "ایجاد فسیلی و جنگلزدایی-رایگان به طور پیش فرض. در حال حاضر اگر شما یک بلکراک مشتری چیزی که آنها در حال ارائه به شما است پر از آب و هوا-از بین بردن شرکت های. این تصمیم توسط BlackRock به آب و هوا از بین بردن شرکت ها بخشی از آن به طور پیش فرض ارائه شده است. آن می تواند تصمیم به انجام مخالف است."

AmazonWatch بخشی از یک ائتلاف سبز گروه ها و شرکت های بزرگ فعالان به نام بلکراک را مشکل بزرگ است که پس از سال 2018 کشیده شده با توجه به شرکت سرمایه گذاری در شرکت های سوخت رسانی آب و هوا تخریب از طریق سوخت های فسیلی و جنگلزدایی. همکاری با قبایل بومی در آمریکای جنوبی AmazonWatch موجود در یک 2019 گزارش که بلکراک was یکی از سرمایه گذاران در شرکت های کشاورزی مسئول جنگل زدایی در آمازون با بیش از $2.5 میلیارد دلار ارزش سهام آن شرکت است. تحت فشار این شرکت ساخته شده است مبهم تعهدات به تعامل با شرکت ها در سراسر جنگل زدایی و بومی حقوق اما قبایل می گویند آنها را دیده ام چند نتایج.

Luiz الوی عضو Terena مردم و یک وکیل با انجمن های مردم بومی برزیل گفت: بیش از ایمیل است که بلکراک اتحاد "تغییر مطلقا هیچ چیزی برای تغییر استراتژی سرمایه گذاری خود که هرچه پول به شرکت هایی که ، ما را جنگل ها در مقیاس صنعتی. بحث به معنی چیزی برای ما نیست پس بنابراین بسیاری از ما مرده و از دست رفته خانه ما."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب