قاضی رد "sexsomnia" دفاع و مجرم از تجاوز جنسی

محتوای مقاله در ادامهاو گفت قاضی که پس از Antonius به او برخی از شورت و تی شرت او بدست به تخت و تا به حال به س

توسط MASTERNEWSS در 9 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

او گفت قاضی که پس از Antonius به او برخی از شورت و تی شرت او بدست به تخت و تا به حال به سوات دست خود را به دور بعد از او groped او. او خوابش برد و بعد بیدار شد او را به درگیر شدن در مقاربت جنسی, او گفت:.

در شهادت Antonius اعتراف کرد که او می خواهم او را لمس بر روی باسن حداقل یک بار بود و دوباره او را لمس بر روی کمر زیر تسمه از او کوتاه اما رد او هر مقاصد جنسی. او گفت که او به خواب رفت و نمی به یاد داشته باشید مقاربت جنسی.

اما در حکم قاضی گفت: او را پذیرفته و قربانی را نسخه ای از حوادث که Antonius را لمس کرده بود و او را سه بار دو بار بر روی باسن و یک بار بر ران او: "من را قبول نمی کند متهم است شواهدی وجود دارد که او فاقد هر گونه انگیزه جنسی لمس کردن (قربانی) را به عنوان او. در وهله اول هر بار که او را لمس او (قربانی) در برابر او.

"راه او را لمس کرد تنها انتقال اولیه و علاقه جنسی و این امر می تواند منطقی دیده می شود او به عنوان یک موجود جنسی پیشبرد" قاضی اضافه شده است.

قاضی اشاره کرد که کارشناسان که شهادت در دادگاه گفت که اگر دادگاه متوجه شد که Antonius حال تعامل با قربانی جنسی در راه قبل از رفتن به خواب به این معنی است که او در واقع نمی تواند به خواب قبل از مقاربت جنسی.

لمس قربانی در نهایت برابر وزن خود را ادعا می کنند که اعمال غیر ارادی اما حکومت آن را به طور کامل سعید قاضی.

کالن گفت که Antonius اولیه اعتقاد در مورد اتهامات علیه او از جمله که قربانی دروغ و تلاش برای گرفتن او بود و نه واقعی و آن را تضعیف اعتبار خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب