کوین Hoffman outlasts دنی Hamlin به پیروزی نسکار Brickyard 400

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 16 تیر 1399

حدود یک دقیقه پیش

INDIANAPOLIS — Kevin Hoffman تبدیل شده تا حرارت در دنی Hamlin در اواخر Brickyard 400.

و در یک خنک کننده آهنگ Hamlin را فرسوده لاستیک به سادگی داد.

با خورشید تنظیم یکشنبه بیش از Indianapolis Motor Speedway و Hamlin هفت دور از پیروزی او رفت careening به نوبه خود برای اولین بار دیوار و Hoffman ضرب و شتم مت Kenseth نهایی کردن راه اندازی مجدد برای دور نگه دار.

"ما می دانستیم که او واقعا در لاستیک بنابراین (خدمه ارشد) رادنی (Childers) گفت: در رادیو برای حفظ فشار بر او" Hoffman گفت. "این Brickyard. این چیزی است که من مایل به انجام این کار به اینجا می آیند و پیروزی برای سومین بار است که چیزی است که من نمی توانستم خواب."

Hoffman برنده برای 53 و زمان به حرکت در یکی از گره زدن لی خرده 11th در نسکار حرفه ای لیست و آن را به استوارت-هاس مسابقه رفت و برگشت از تعطیلات آخر هفته پس از تعقیب و گریز Briscoe پیروزی شنبه در Xfinity سری مسابقه.

برای سومین مستقیم مسابقه Hoffman و Hamlin شد در لیگ از خود را دارند.

تا خیره کننده پیچ و تاب و به عنوان خورشید در حال غروب بود بیش از تاریخی 2.5 مایل بیضی شکل آن نگاه کرد این است که اگر Hoffman و Hamlin خواهد رفت و برگشت دو نقطه بالا برای سومین بار متوالی مسابقه.

چقدر خوب آنها بوده است ؟

هر کدام برنده چهار بار بستن برای ترین در این سری است. و پس از مسابقه از سر گرفته و در دارلینگتون در اواسط ماه مه Hamlin و Hoffman ترکیب به نفع خود هفت نفر از 12 مسابقه است.

اما سقوط به پایان رسید Hamlin اجرا از چهار بالا راست-پنج پس از اتمام با Joe Gibbs Racing.

"این فقط آن را دشوار است. من آن را نفرت برای فدرال اکسپرس تیم" Hamlin گفت. "این فقط نوع رولت اگر آن باقی می ماند یا نه و معدن نیست."

نسکار مشکلات آب و هوایی ادامه داد: با شروع با تاخیر در دقیقه 55 به دلیل حملات رعد و برق در 8-شعاع مایل از مسیر.

در دامان 16 مسابقه بود و قرمز پرچم به طور خلاصه پس از شش ماشین pileup در نزدیکی ورودی جاده گودال. پنج نفر از کسانی که درگیر نیست پایان مسابقه و هر یک بررسی شد در زمین زیر کشت و مرکز پزشکی و منتشر شد.

اما نسکار مقامات گفت: Ryan Blaney را تعویض تایر, Zachary قیمت منتقل شد به بیمارستان منتقل و پس از اخذ دوخته بین Blaney و یکی دیگر. قیمت به نظر می رسد به لبخند او به عنوان قرار داده شده بر روی یک برانکارد و قبل از او گرفته شد دور در آمبولانس.

Blaney ادامه داد: مسابقه در شماره 12 فورد و جاستین Allgaier کردم در سه دور قبل از فراخوانی آن در روز است. Allgaier جایگزین Jimmie Johnson در شماره 48 بعد از جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus جمعه.

جانسون شرایطی به پایان رسید طولانی ترین فعال خط متوالی شروع می شود در 663 — پنجم به طور کلی — و شاید تلاش خود را برای پیوستن به جف گوردون و سابق فرمول یک ستاره مایکل شوماخر به عنوان تنها پنج بار برنده در ایندی. 44 سال جانسون گفت که او خواهد بود از خانه خود در آسپن کلرادو.

این اولین بار از سال 1993 که شماره 48 مورد استفاده قرار گرفت یک امتیاز مسابقه بدون جانسون رانندگی.

"من نمی دانم اگر من این آقا در شماره 12 یا نه" Allgaier گفت. "هنگامی که خراب شروع به اتفاق می افتد در مقابل ما و همه ما رو بطری وجود دارد یکی پس از دیگری بود اجرا شود. این فقط یک شرم است. من آن را نفرت برای این بچه ها."

این یک روز سخت برای Kurt Busch که به امید برنده شدن در 700th حرفه ای به پایان رسید با شروع زود هنگام توقف گودال اشتباه است. یک هواپیما در طول پرواز در طول مسیر قبل از مسابقه فعالیت به جشن نقطه عطف. Busch شکست یک کراوات با Hall of Famer دوستان بیکر برای شماره 16 در نسکار حرفه ای لیست نقل مکان کرد و در عرض شش بستن زنگ زده Wallce برای شماره 15.

ویلیام بایرون برنده اولین مرحله پس از تصمیم گیری به گودال تحت احتیاط با نه دور چپ و Hoffman led نهایی 12 دور به ادعای مرحله دوم

دسته بندی: ورزشی | آمریکا/جهان ورزشtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب