نامه به آفتاب, مارس 23 سال 2020: 'به اشتراک گذاری این جاده' به نفع همه شهروندان

محتوای مقاله در ادامهکیت Sheardown, North Vancouverشلی Fralic کانال های افکار منRe: زندگی ارشد: برای بسیاری از

توسط MASTERNEWSS در 3 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

کیت Sheardown, North Vancouver

شلی Fralic کانال های افکار من

Re: زندگی ارشد: برای بسیاری از کانادایی ها بودن به تنهایی فقط خوب

یک بار دیگر شلی Fralic ستون melded با طرز فکر من. چگونه من او را از دست bang-در تفکرات در خورشید است. شلی سبک نوشتن در ستون تقریبا تغزلی در شرح خود و همسان باورهای من. و او تعبیر افکار او احتمالا بیشتر ماهرانه از فرد به طور متوسط می تواند.

شلی ما نیاز به مقالات بیشتر از شما به اعتبار ما افکار خود.

مریم Lem, چیللیوکک

خاطرات ریچارد در وگاس

در ژانویه 1968, من مهاجرت از انگلستان به تورنتو نقل مکان کرد و در نهایت به ونکوور در سال آینده. زمانی در سال 1968 دو نفر از دوستان و من سوار یک "راندن" از ویندزور, Ont. در طول مسیر 66 به سن دیگو به ماندن با پسر عموی. ما داده شد و یک هفته برای دریافت وجود دارد. مسیر ما تصمیم گرفت برای رفتن به لاس وگاس داشتن هرگز قبل بوده است. همانطور که ما با نزدیک شدن به شهر ما شاهد یک بیلبورد نمایشگاه ریچارد در یک هتل است که من نمی تواند به یاد داشته باشید نام.

بین ما تا به حال 20 دلار در جیب ما است که ما به دربان. این به ما خوب صندلی و یک کوکتل هر. ریچارد آمد در مرحله پوشیدن زرشکی مخملی کت و شلوار و محل فقط دیوانه رفت — عملکرد برق. من از طرفداران بزرگ از زمان و هنوز هم گرامی که بعد در سال 1968.

ایان جوان ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به sunletters@vancouversun.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن