دیدار با سرآشپز: Itamar شانی است که نگه داشتن آن تازه در نخود

محتوای مقالهItamar شانی متولد شده در اسرائیل بزرگ شده, تماشای مادر خود را طبخ. به عنوان به زودی به عنوان او به

توسط MASTERNEWSS در 3 خرداد 1399

محتوای مقاله

Itamar شانی متولد شده در اسرائیل بزرگ شده, تماشای مادر خود را طبخ. به عنوان به زودی به عنوان او به اندازه کافی به استفاده از اجاق گاز و او شروع به آزمایش با دستور العمل های خود. او پخته پاره وقت در حالی که تحصیل در رشته حقوق و حسابداری, اما در نهایت او الهام گرفته شده بود برای راه اندازی نخود کامیون مواد غذایی. فقط یک سال بعد با یک مشتاق زیر نخود رستوران باز بر خیابان اصلی.

س: چه انگیزه و الهام بخش شما به عنوان یک آشپز?

یک: یک گیاه خوار شدم و شش سال پیش پس از بازدید از یک فیل پناهگاه در طول ماه عسل در تایلند است. بسیاری از مردم به من هشدار داد که باز کردن یک meatless کامیون مواد غذایی خواهد موفق نخواهد بود. اما هر روز در نخود بیدار شدم با انگیزه به جهان نشان می دهد که شما را مجبور به سازش ارزش خود را برای عطر و طعم.

س: چگونه شما را توصیف نوع مواد غذایی شما می خواهم به طبخ ؟

یک: من از غذای خوشمزه آن نیز اتفاق می افتد به وگان. من نمی هر گونه فداکاری را من مواد غذایی عاری از محصولات حیوانی. من غذا نیست و صرفا برای گیاهخواران — در واقع بسیاری از مهمانان در نخود نیست وگان. این که آیا شما در کامیون مواد غذایی یا رستوران شما دیدن یک رنگین کمان از مردم از خوردن غذا من و من دوست دارم که!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب