مینه سوتا قانونگذاران موفق به رسیدن به توافق در بازسازی پلیس

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 1 تیر 1399

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

مینیاپولیس مینه سوتا قانونی رهبران معامله barbs شنبه پس از یک جلسه ویژه سقوط با هیچ معامله ای در بازسازی پلیس پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس یک جلسه که یک گروه به نام "یک قطار خراب است."

دو طرف ممکن است در این جلسه ویژه در ماه آینده.

جمهوریخواهان کنترل سنا موکول فقط پس از 6 صبح شنبه پس از توافق رهبر اکثریت سنا پل Gazelka از شرق Gull Lake بارها و بارها گفت که جمعه بود و خود را آخرین مهلت برای adjournment, و است که قانونگذاران باید تمرکز بر طرح های هر دو طرف را پشتیبانی می کند.

"من نا امید صبح امروز به دلیل من فکر کردم که ما در واقع می خواهم به انجام برخی از چیزهایی که با هم" Gazelka قبل گفت: adjourning. او مقصر "پشت صحنه بازو-چرخاندن" از لیبریا تیم Walz برای پایان دادن به "هر که امیدواریم از کار با هم در حال حاضر."

مجلس ملیسا Hortman گفت: اکثریت دموکرات ها در مینه سوتا خانه "آماده و مایل به ادامه کار برای پیدا کردن توافق" با جمهوری خواهان مجلس سنا و Walz.

"این لحظه در تاریخ فرا می خواند ما را به تحویل تحول سیاست بیشتر به نژادی و عدالت است. وجود دارد هیچ چیز بیشتر از فشار دادن نیاز به تغییر قانون و سیاست به طوری که آن ارزش ها و محافظت از زندگی سیاه بومی و مردم از رنگ در مینه سوتا" Hortman در بیانیه ای گفت.

Walz روز شنبه گفت او نا امید شده بود با جلسه ویژه را شکست و این که دولت او در حال برنامه ریزی آن گام های بعدی. او گفت که او تا به حال فقط خواندن یک متن از خانواده یک فرد چه کسی کشته شد, در تیراندازی پلیس و آن را "اولیه فریاد برای عدالت است. فقط چیزی. فقط انجام کار."

"به گرفتن توپ خود را و رفتن به خانه در وسط این. این خجالت است برای مینه سوتا بیش از حد" Walz به خبرنگاران گفت:.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان عضو موسس و قانونی مردم رنگ و بومی حزبی که تا به حال توسعه یافته و دموکراتیک بسته گفت: اعضای سوتا سیاه بومی و مردم از رنگ و جوامع به طور مستمر دریافت این پیام است که "زندگی ما هستند و نه با ارزش آنها به ارزش سرمایه گذاری."

"فقط در حال تحت فشار قرار دادند کنار و گفت که این مسائل است که شما در حال گریه کردن — مسائل مربوط به عدالت — نه فقط به اندازه کافی مهم است برای ما به اطراف چوب. و است که دلخراش و غیر قابل قبول است و رک و پوست کنده فقط توهین" گفت: فلاناگان یک عضو از زمین باند Ojibwe.

دموکراتیک-کنترل خانه اوایل جمعه گذشت یک بسته گسترده ای از پلیس پاسخگویی اقدامات پیچیده را به یک لایحه است. آن را شامل عناصر بیشتر از متوسط پلیس اسکناس است که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا تصویب قبلا در این هفته اما با برخی از اضافات است که جمهوری خواهان نداشت.

اوایل روز شنبه, رهبران دموکرات حمایت از برخی از خواسته های خود که جمهوریخواهان مخالف از جمله داشتن دولت دادستان کل تعقیب تمام پلیس-درگیر مرگ و میر و بازگرداندن حق رأی برای felons. اما آنها اصرار داشت که توافق مورد نیاز برای پشتیبانی از دیگر عمده قطعات از جمله ممنوعیت "جنگجو سبک" آموزش برای پلیس اجازه می دهد شهرستانها برای تحمیل شرایط اقامت در افسران و ایجاد یک دولت و جامعه-رهبری امنیت عمومی دفتر استار تریبیون گزارش داد.

این جلسه ویژه لازم بود برای Walz به گسترش اورژانس قدرت لازم برای مدیریت coronavirus اما فلوید را مارس 25 مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه قرار داده و با تمرکز اصلی بر روی طرح های پیشنهادی برای تغییر policing در دولت است. اما دو طرف ثابت دور از هم که چگونه گسترده این تغییرات خواهد بود.

دو طرف همچنین باقی مانده تقسیم در صفحه اصلی کسب و کار ناتمام از سال 2020 به طور منظم جلسه های ساخت و ساز عمومی استقراض بسته شناخته شده به عنوان یک پیوند لایحه ای که می تواند شامل پول برای بازسازی محله در مینیاپولیس و سنت پل که در آن کسب و کار بودند آسیب دیده و تخریب شده در ناآرامی های پس فلوید را کشتن. دیگر مسائل حل نشده شامل یک پتانسیل فرار مالیاتی است که می تواند بهره مند کسب و کار به دنبال بازسازی و چگونگی تخصیص فدرال coronavirus امداد پول به دولت های محلی از $2.1 میلیارد دلار است که دولت دریافت کرده است.

"ویژه جلسه یک قطار خراب" گفت: آدری نلسن رئیس ائتلاف بیشتر مینه سوتا شهرستانها و ویلمار عضو شورای شهرستان. "بین COVID-19 گیر رکود اقتصادی اخیر و مدنی ناآرامی Minnesotans نیاز قوی رهبری دولت در مجلس در حال حاضر بیشتر از همیشه. جای ما رو خودسرانه مهلت شکسته معاملات و حزبی در میدان جنگ."

نلسن افزود: ""وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش به رفتن در اطراف برای این فاجعه جلسه ویژه. مردم از مینه سوتا سزاوار بهتر است."

قانونگذاران ممکن است بازگشت در اواسط ماه جولای. اگر Walz به دنبال گسترش اضطراری خود قدرت اضافی 30 روز او نیاز به تماس با یکی دیگر از جلسه ویژه برای 12 جولای اجازه دهید به قانونگذاران شی. آمریکا مسدود سنا که اوباما تلاش هفته گذشته به حذف فرماندار اورژانس قدرت.

دسته بندی: اخبار | آمریکا/جهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن